bebek istioruz bu ay ilk defa 17 gün gecikmem oldu

gülceee

Yeni Üye
Üye
bebek istioruz bu ay ilk defa 17 gün gecikmem oldu
slm arkadaslr ben yeni üyeyim bana yardımcı olabilirmisinz?bebek istioruz bu ay ilk defa 17 gün gecikmem oldu 4 günlük gecikmede kan testi yaptırdım ama negatif ondan sonra idrar testi yaptım onlarda negatif acaba hamilemiyim cvp verirsenizçok sevinirim...:hasta:

slm canım eğer hamileysen şuan hangi testi yaparsan yap belli olur 10 gün gecikmeden sonra kesin belli oluyor zaten kan testini öneririm daha garantili

tşk ederim bana cvp verdiğin için:)yaa idrar testi yapıorum en son dün yaptım ama koca bi negatiff:(:(:(korkuorum kan testi yaptırmaya kesin oda negatif napcamı bilemiorum o kadar doluyumki ilk defa gecikmem oldu bide bugün 18. gün:(:(

kan testi yaptırmanı diliyorummm kan testi kaç haftalık olursaa belli olur inş hamişsindirr negatif çıkmış acaba ilaç falanmı kulandın o yüzdende gecikebilir eğer ilaç kulanıyorsan alahım inş bebişini göndermişdirrrr sanaaaaa bekletmeden gelsin bebişinn...kan tetsinde negatif çıkarsa eğer druna sor bencee 17 gün baya bir süree

kızlar iltihap ilacı kullanmıştım acaba ondan mı gecikti die düşünüorum ayrıca sol yumurtalığmda kistte var ama çok önceden var şimdiye kadar gecikme olmuyoduki hep 1 hafta önceden gelirdi.ayrıca göğüslerimde ağrıda var çook hassas arada bi sanki regl olcakmışım gibi ağrıda girio karnıma yaa anlamıorum çok karışığım:(:(:(benim gibi olan varmı aranızda sonradan bebişini öğrenen:(:(:(:(

cnm bende gecikmeden 15 gün sonra ögrenmiştim geç döllenmede olmuş olabilir adetine yakın bi dönemde o yuzden bikere daha kan testi dene geç döllenme ise idrarda çıkmaz

ay bence kan testi yaptır gün gectikçe ümit artıyo ve sonrasında yıkım oluyo şahsen ben 2 aydır o durumdayım yaptırırsanda cvb yaz yoksa çalışmalara devam

Geri