Etiketler:
  1. ATEM

ATEM Forum Okuru

bebek istiyorum

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında ATEM tarafından paylaşıldı.

Selamlar ben çatlama iğnesini 11 gün önce vurundum 7 ci gününde merak ettim ve idrar testi yaptım positif çıktı ertesi gün kan tahlili yaptırdım hcg 19,29 çıktı kanda gebelik var dedi doktorum fakat çok kapılmayın iğneninde etkisiyle testte positif çıkma olasılıgı yüksek dedi bugün 11 ci günüm ve dayanamayıp tekrar test yaptım hiç birşey yoktu :uhu: bir kaçgüne adet olmam gerekiyor kasıklarım çatlıyor umarım olmam of yaaaaaa allah hepimise yardımcı olsun dilerim umarım en yakın dönemde hamile kalırıs :grev:

asiye sarı bunu beğendi.
bebek istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kız bebek istiyorum

Kız bebek istiyorum

kiz bebek istiyorum kız bebek istiyorum kiz cocuk kız çocuk cocugu Merhaba benim 7 yaşında bir oğlum var. Birde kızım olsun istiyorum 25.02.1981 doğumluyum son adet tarihim: 20.ekim.2009 31 gündebir adet oluyorum kızım olması için bana uygun tarihler nelerdir lütfen cevaplarmısınız
  2. Bebeğim olsun istiyorum... :-(

Bebeğim olsun istiyorum... :-(

Merhaba, ben yeni katıldım. 2 yıllık evliyim. bebeğimiz olsun istiyoruz.olmadı. bu reglim 10 gün gecikti. hem idrar hemde kan testi yaptırdım ama negatif çıktı.
  3. bebeğim olsun istiyorum....

bebeğim olsun istiyorum....

arkadaşlar 1 yaklaşık 2 yıldır ewliyim.6 aydır da bebek istiyoruz.hiç bi sorunumuz yok.korunmamıza rağmen olmadı bu 6 ay içerisinde..doktora gittim birisi tiroitten kaynaklanıyo olabilir dedi .tiroidi ölçtürdük normalden az yüksek çıktı..ilaç kullanmam gerekmedi tiroit için..sonra gittiğim bu doktor yumurtlanmanın sağlanması için bi ilaç verdi..uyguladığı o programla beraber werdiği ilacı...
  4. bebek istiyorum

bebek istiyorum

bende bebek istiyorum yaa
  5. bebeğim olsun istiyorum

bebeğim olsun istiyorum

merhaba hanımlar 5 senelik evli bir bayanım ve eşimle uzun bir süredir bebeğimizin olması için uğraş veriyoruz. Gittiğimiz doktor bize herhangi bir sağlık sorunumuz olmadığını doğal yolla hamile kalabileceğimi söylesede her ayın sonu hüsranla bitiyor artık psikolojim iyice bozuldu ve sanki hiç anne olamıcam bebeğim olmıcak gibi geliyor bana.. Size sorum şu şekilde olacak acaba sık ilişkiye...

Sayfayı Paylaş