1. cdm

cdm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Bebek Kıyafetleri

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında cdm tarafından paylaşıldı.

Merhaba melekler Eminim sitemizde bebişini büyütmüş birçok anne vardır bebişler büydükçe kıyafetler küçülmektedir ve kime versem acaba diye düşünüyorlardır bugün meleklerle sohbet ederken aklımıza geldi acaba bir yardım kampanyası yapsak bebişlerimizin giyilebilecek kıyafetlerini değerlendirsek diyorum eminim birçok arkadaşımız alıp kullanmak isteyecektir ne diyorsunuz bir sesinizi duyalım mutlaka söyleyecek sözünüz vardır bu konuda.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 24 Aralık 2010
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.090
    Ödül Puanları:
    113
    Mutlaka sesini çıkartacak bir kaç arkadaş vardır diye düşünüyorum :) Zira sitemizdeki meleklerin böylesine güzel bir konuda mutlaka yardım etmek isteyecekleini zannediyorum.
    :ebebek:

3. cdm

cdm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah canım göreceğiz bakalım hafta sonu burasını yardım mesajlarıyla doldurun kızlar

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113
    Güzel ve anlamlı bir düşünce öncelikle tebrik ederim canım.Mutlaka ihtiyaç sahibi olanlar vardır yada yardımcı olmak isteyenler katkıda bulunacağından eminim:)

5. cigdemdaisy

cigdemdaisy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba;
    Konunuzu gördüm ve okadar sevindim ki anlatamam. şuan hamileyim ve yakında bebeğim dünyaya gelecek. ona hazırlık bile yapamadım henüz. bebek kıyafetlerinin eşyalarının bu kadar pahalı olduğunu bilmiyyordum. Eğer benimle paylaşmak isterseniz çok memnun olurum... Arayış içindeyim...

Bebek Kıyafetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Süslü kız bebekler için kıyafetler:)

Süslü kız bebekler için kıyafetler:)

bebekler için kıyafetler kız bebek kıyafetleri kız bebekler için kıyafetler süslü bebek kıyafetleri süslü elbiseleri Ay ayy ayyy şu elbiselere bakınn yaa:D Valla şu kız çocukları elbiselerine bayılıyorum ne kadar şirin oluyorlar kokoşlar sizi:D hele şu paçalı donlara bakın yaa:D Ayy Allah sizi kahretmesin :D
  2. Bebek kıyafetleri

Bebek kıyafetleri

bebek kıyafetleri Bakın bakın ne ciciler varmış burda teyzeleri :) ALLAH Bağışlasınnn
  3. Yeni doğan bebek kıyafetleri

Yeni doğan bebek kıyafetleri

bebek mevlüt kıyafetleri yenidoğan bebek kıyafetleri erkek yeni doğan yeni doğmuş yeni doğan bebek kıyafetleri, nelerdir, Dünyaya henüz yeni "merhaba" diyen o mis kokulu yeni doğan bebeğiniz için, birbirinden şirin bebek kıyafetlerini sunuyoruz Melek'ler:)
  4. Bebek Kıyafetleri Nasıl Temizlenir?

Bebek Kıyafetleri Nasıl Temizlenir?

Bebeğinizin giysilerini yıkarken size ilk başta yol gösterecek, giysilerin üzerinde bulunan yıkama önerileridir. Hepimizin bildiği üzere bebeklerin cilt yapısı çok hassastır. Dolayısıyla bebeklerin cildiyle doğrudan temas eden tüm kıyafetlerini yıkarken iki kere dikkat etmek gerekir. Bebek kıyafetleri öncelikle yetişkin kıyafetleriyle birlikte yıkanmamalıdır. Ayrıca yıkama esnasında çamaşı...

Sayfayı Paylaş