1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Bebek kıyafetleri

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

bebek kıyafetleri Bakın bakın ne ciciler varmış burda teyzeleri :)
    [​IMG]ALLAH Bağışlasınnn

2. eLit's

eLit's Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] bunların büyük bedenleri var mı :D:D

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    783
    Ödül Puanları:
    113
Bebek kıyafetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Süslü kız bebekler için kıyafetler:)

Süslü kız bebekler için kıyafetler:)

bebekler için kıyafetler kız bebek kıyafetleri kız bebekler için kıyafetler süslü bebek kıyafetleri süslü elbiseleri Ay ayy ayyy şu elbiselere bakınn yaa:D Valla şu kız çocukları elbiselerine bayılıyorum ne kadar şirin oluyorlar kokoşlar sizi:D hele şu paçalı donlara bakın yaa:D Ayy Allah sizi kahretmesin :D
  2. 2010 Benetton Bebek Kıyafetleri,Muhteşem!!!

2010 Benetton Bebek Kıyafetleri,Muhteşem!!!

benetton bebek kıyafetleri benetton bebek 2010 kıyafetleri giysileri 2010 erkek Bebek kıyafetlerine bayılıyorum ,bayılıyorum.Bir bebeğim olursa ona çeşit çeşit renk renk bi sürü şey almayı planlıyorum meleklerim.2010 senesi Benetton bebek modelleri hele o kadar muhteşem ki bebekler resmen şeker gibi olmuşlar.2010 anneleri bu modelleri bence kaçırmayın :)
  3. Bebek Kıyafetleri

Bebek Kıyafetleri

Merhaba melekler Eminim sitemizde bebişini büyütmüş birçok anne vardır bebişler büydükçe kıyafetler küçülmektedir ve kime versem acaba diye düşünüyorlardır bugün meleklerle sohbet ederken aklımıza geldi acaba bir yardım kampanyası yapsak bebişlerimizin giyilebilecek kıyafetlerini değerlendirsek diyorum eminim birçok arkadaşımız alıp kullanmak isteyecektir ne diyorsunuz bir sesinizi duyalım...
  4. Bebek Kıyafetleri Nasıl Temizlenir?

Bebek Kıyafetleri Nasıl Temizlenir?

Bebeğinizin giysilerini yıkarken size ilk başta yol gösterecek, giysilerin üzerinde bulunan yıkama önerileridir. Hepimizin bildiği üzere bebeklerin cilt yapısı çok hassastır. Dolayısıyla bebeklerin cildiyle doğrudan temas eden tüm kıyafetlerini yıkarken iki kere dikkat etmek gerekir. Bebek kıyafetleri öncelikle yetişkin kıyafetleriyle birlikte yıkanmamalıdır. Ayrıca yıkama esnasında çamaşı...

Sayfayı Paylaş