1. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.025
    Ödül Puanları:
    113

bebek odası süslemeleri :)

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında sılam_nisa tarafından paylaşıldı.

bebek odası süsleri bebek odası süsleme mevlüdü süsleri Minik meleğinizin gelmesine az kaldıysa bunlar tam sizlik.Bebişinizi dünyaya getirdiğiniz anda eşiniz böyle bir süsleme yaparsa çok güzel olur demi?Buyurun meleklerim;

[​IMG] ben buna bayıldım :D

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113
    Hastane odası süslemeleri çok hoşuma gidiyor Allah nasip ederse bende çok istiyorum bu süslemelerden:)

sılam_nisa bunu beğendi.
  3. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.025
    Ödül Puanları:
    113
    :D:D öhö öhö ilgililere duyulur demi :)

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113
    Aynen öyle valla hahaha Hatta her türlü ihtimale karşı kendim sipariş verecem belki heyecandan unutulur neme lazım demi sonra:D

sılam_nisa bunu beğendi.
  5. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.025
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha doğuma 1 ay varkene istekler listesi hazırlayıp aldırtmak lazım adminim :D:D eee okadar doğum yapıyonuz demi ama:raila:

bebek odası süslemeleri :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebek odası halıları

bebek odası halıları

bebek odası halısı bebek odası halıları halı cocuk halıları 2 ) 3 ) 4 ) 5 )
  2. Bebek Odası Paspasları

Bebek Odası Paspasları

bebek odası paspasları cocuk odası paspası çocuk paspasları bebek paspası Bebek ve çocuk odalarını tamamlayan çok şirin paspaslar:) Bu aksesuarlarla bebek ve çocuk odaları çok daha şirin bir hale dönüşecek
  3. Bebek Odası Hazırlığı

Bebek Odası Hazırlığı

bebek odası hazırlığı bebek odası hazırlıkları Hamile meleklerim için güzel öneriler... Hamile olduğunuzu öğrendiğiniz andan itibaren bebeğinizin odasını mı hayal ediyorsunuz? Bebeğiniz mışıl mışıl uyuması, sağlıklı gelişimi ve olası kazaları önlemek için bebek odası hazırlığının püf noktaları. Bebek Odası Hazırlığı Bebeğinizin artık size çok ihtiyacı var. Her an kolayca yanında...
  4. Bebek odasina aydinlatmalar !

Bebek odasina aydinlatmalar !

Bebeginizin odasini sadece aydinlatmak icin degil ayni zamanda renkli hale getirmek ve süslemek icin bu Lambalar olmasa olmas...Hamislerim burayi es gecmeyin =) Kizlarimiz icin :) Bunu sadece bebek/ cocuk odasina degil kendi odama bile asarim... Fanatik babalar cekinmeyin sizlerde bakin...
  5. Hayalimdeki bebek odası

Hayalimdeki bebek odası

Daha çok yeni evli olduğumdan kendimi anne olmaya hazır hissetmesem de, nerde bir bebek görsem çok özeniyorum. Tabiki başta önemli olan sağlığı, hayırlı evlat olması ama yinede her anne babanın gönlünde bir cinsiyet yer eder. Eşimle bizde Allah nasip ederse kızmız olsun istiyoruz. Ortada fol yok yumurta yok ama benim kafamda bebişimizin odası hazır bile. Ee anne kokoş olduğundan kızmızın...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş