Etiketler:
  1. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    72
    Ödül Puanları:
    0

Bebek odasına buhar makınası

Konu, 'Gebelik' kısmında tatlı cadım tarafından paylaşıldı.

bebek buhar makinası buhar makinası zararları bebek makinesi bebeklerde kullanımı kullanımı Selam kızlar.....anne olmus melekler ve anne adayı doguma hazırlık yapan melekler......
    bebısımın odası hemen hemen hazır eksıgımız kalmadı sayılır....buhar makınası almayı dusunuyoruz odası ıcın ne dersınız?bebısı olmus anneler neyaptınız bu konuda?evımız kalorıferlı ve burun tıkanıklıgını onlemek ve rahat nefes almasını saglamak ıcın alalım dıye dusunuyorum ama arastırdım bıraz yararlı dıyen var zararlı dıyen var...kafam karıstı neypacagımı bılemedım.......kullanan varsa fıkırlerını beklıyorum...nekadar gereklı ne zararı var bılen varsa yardım etsın tehlıkelı bıseyı kızımın odasına koymak ıstemıyorum.....

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Aralık 2010
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113
    Ben ilk defa duyuyorum dahada neler öğrencez bakalım .. valla bilmiyorum ama sayende bende öğreneceğim canım.

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113
    Tatlım buhar makinesi bizde var ama genelde çocukların burnu tıkanıp soğuk algınlığı geçirdiklerinde kullanıyorum bilmiyorum ki devamlı kullanan varmı:S

4. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    tamam canım sagol....
    arastırdım ıyıce doktorada sordum gerek olmadıgını soyledı....sureklı kullanan varmıs ama bazen saglıksız olabılıyormus bunuda ogrenmıs olduk....

5. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    benim var sinba cok memnunum hergün kullanmiyorum bogazimin kurudugunu hissettigim anda aciyorum soguk buhar üflüyo, bebis oluncada hergün kullanir miyim bilmiyorum deneyeciiiz bakem :)

Bebek odasına buhar makınası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Buhar

Buhar

Güzel habere işaret eder. Buhar banyosu yapmak ise sağlıklı ve mutlu bir yaşam anlamındadır. Güzel habere işaret eder. Buhar banyosu yapmak ise sağlıklı ve mutlu bir yaşam anlamındadır. Sıkıntı olarak yorumlanır. Rüyada buhar görmek gözün kör olmasina isaret eder. Kis zamaninda agzindan çikan buhan yaz günlerinde rüyada görmek, iç hastaliklarina ve saklanilmis sirlann asikareye çikmasina...
  2. Bebek odanıza balonlar

Bebek odanıza balonlar

Bebek odalarına oyuncak ayı,araba,bebek dışında birde balon deneyin ne kadar renkli ve cıvıl cıvıl olurlar odaya renk çocuğunuza neşe gelsin :D:D
  3. Huzurlu bebek odaları

Huzurlu bebek odaları

huzur bebek odası Böyle sade,kibar ve huzurlu renklerde bebek odaları yapmak varken neden o cart çingene pembesi,kötü turuncu ve cırtlak sarı gibi renkler odalar için seçilir hiç anlamıyorum.. Ayrıca kız bebekler niye çingene pembesi kıyafetlere boğulur ki,hiç beğenmiyorum.. Lütfen bebekleriniz için biraz sadelik ve huzur tercih edin ki onlar da renklerin etkisiyle daha mutlu olsunlar:)...

Sayfayı Paylaş