Bebek Özlemi Ceken Meleklerim Buraya Yazilin Toplu Tefriciye Okuyalim size

bir kac gün daha bekleyelim dedi arzucum eylül, daha cok kisi olsun diye...

kizlar listeyi toparladim, bakin isminiz eksikmi gercek ismini yazanlari parantez icine aldim...
Songül
aysefeyza
umutluyum (günay)
feblayt (aysen )
eylulmehmetutku (yasemin)
gonca
gulme (esmegul)
arzu
n.büsra (yasemin)
geveeze (zeynep)
Frozen (Belgin)
Canimin ici (Esra)
lavinnya (Fatma)
Aslimozum (Asuman)
Rabia 16

Eksik olan varsa bana belirtsin ekleyim :)

kizlar listeyi toparladim, bakin isminiz eksikmi gercek ismini yazanlari parantez icine aldim...
Songül
aysefeyza
umutluyum (günay)
feblayt (aysen )
eylulmehmetutku (yasemin)
gonca
gulme (esmegul)
arzu
n.büsra (yasemin)
geveeze (zeynep)
Frozen (Belgin)
Canimin ici (Esra)
lavinnya (Fatma)
Aslimozum (Asuman)
Rabia 16

Eksik olan varsa bana belirtsin ekleyim :)

tevhid
lolipop
a.özlem
ceylin
ayşefeyza
asena şule
uhud

aklıma geldikçe yazarım bugün bitsin liste kızlar yarın öğlen duasını okucam

kızlar yoğun istek üzerine bugün saat 4 te duasını yapıyorum siz dört buçukta okumaya başlayabilirsiniz okudukça topiğe yazalım ben toplarım canlarım allahım kabul etsin şimdiden....

- - - Updated - - -

metan ve rabia 16 yıda ekledim kızlar

kızlar dua bu

" Allahumme salli salaten kamileten ve sellim selamen tammen ala seyyidina Muhammedinillezi tanhallu bihi`l-ukadu ve tenfericu bihi`l-kurebu ve tukda bihi`l-havaicu ve tunalu bihirregaibu ve husnu`l-havatimi ve yusteka`l-gamamu bivechi-hi`l-keriymi ve ala alihi ve sahbihi fiy kulli lemhatin ve nefesin biadedi kulli ma`lumin lek."

kızlar ben duasını ettim allahım kabul etsin inşallah tez zamanda hayırlısıyla evlat hasretimizi dindirir rabbim.allah rızası için okumak isteyen niyet etsin ve başlasın okumaya buaraya yazın ben toplayayım kızlar ......hamişlerdende dua bekliyoruzzz......size ihtiyacımız var farklı ağızdan yapalım belki rabbim birimizin duasını duyarda kabul eder dualarımızı.....

Benzer Diğer Konularımız !

Geri