bebek özlemi çekenlere...

ahh ahh zuzu inşallah Rabbim sana nasip eder bana nasip olmadı ve bu hasret sanırım ömrüm boyu devam edip içimi kavuracak ...

öyle konuşma sılam herşeyn bi vakti zamanı vardır allah nezaman istemişse ozaman olur umudunu kesme üzülme bukadar sınıyo allah seni sabrını ölçüyo inş sennde istediğin olacak en güzel şekilde mükafatlandıracak dualarını eksik etme alanda o verende inş sennde yüzün gülecek

sılam nisa inanki yazdıklarını okurken o kadar duygulandım ki gözyaşlarıma hakim olamadım...

inan biliyormusun bebek düşünmezken bu nasıl bir sevgidir,hasrettir bilmezdim ama şimdi böyle kardeşlerimi görünce yüreğim acıyor.o yüzden dua ederken sadece kendime değil tüm kardeşlerime dua ediyorum....benim abimlerinde 3,5 yıl olmadı yengem ne zaman bir bebek,bir hamile görse boynunu büker gözyaşlarını içine akıtırdı.çünkü doktorlar imkansız bebek olması diyordu..ama Rabbim ol dedi o minik mucizemiz bi anda geliverdi...

bizde bebiş istiyoruz ama olmuyor hala.demekki bizim bilmediğimiz Rabbimin bildiği ve bizim için hayırlı olan birşeyler var...

o yüzden sakın üzülme kardeşim belki biraz bekleyeceğiz ama hayırlısıyla o mucizeyi Rabbim bizede yaşatacak ben inanıyorum..

bende çok istiyodum bi bebişim olsun ama istemekle olmuyo tabi Allah hayırlı zamanda versin inşş... ve tüm isteyenlere tabiki:oppucuk:

slm

canım umarım RABBİM
sen ve benim gibilern duasını kabul eder.Bende 5 senelik evliyim 2 ay önce ölü doğum yaptım.Yüreğim evlat hasretiyle yanıyor.İNŞALLAH RABBİM SESİMİZİ DUYAR ÜZÜLME HER DUA Bİ GÜN KABUL OLUR...

öyle konuşma sılam herşeyn bi vakti zamanı vardır allah nezaman istemişse ozaman olur umudunu kesme üzülme bukadar sınıyo allah seni sabrını ölçüyo inş sennde istediğin olacak en güzel şekilde mükafatlandıracak dualarını eksik etme alanda o verende inş sennde yüzün gülecek
Rabbim sevdiği kulları O'na daha çok dua etsin diye dileklerini geç yerine getirirmiş,sanırım bende o sevilen kullardanım Rabbim ol dediği an olacaktır.O'na sığındım...İnşallah isteyen herkesin yüzü güler zuzum..
sılam nisa inanki yazdıklarını okurken o kadar duygulandım ki gözyaşlarıma hakim olamadım...

inan biliyormusun bebek düşünmezken bu nasıl bir sevgidir,hasrettir bilmezdim ama şimdi böyle kardeşlerimi görünce yüreğim acıyor.o yüzden dua ederken sadece kendime değil tüm kardeşlerime dua ediyorum....benim abimlerinde 3,5 yıl olmadı yengem ne zaman bir bebek,bir hamile görse boynunu büker gözyaşlarını içine akıtırdı.çünkü doktorlar imkansız bebek olması diyordu..ama Rabbim ol dedi o minik mucizemiz bi anda geliverdi...

bizde bebiş istiyoruz ama olmuyor hala.demekki bizim bilmediğimiz Rabbimin bildiği ve bizim için hayırlı olan birşeyler var...

o yüzden sakın üzülme kardeşim belki biraz bekleyeceğiz ama hayırlısıyla o mucizeyi Rabbim bizede yaşatacak ben inanıyorum..
aymelek Rabbim en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah güzel Allahım kimseyi evlat sevgisiyle sınamasın.Zor beklemek gerçekten zor ama beklerken ellerimiz semaya Rabbimden başkasına sığınamayız O bizi kimseye imrendirmesin inşallah...
bende çok istiyodum bi bebişim olsun ama istemekle olmuyo tabi Allah hayırlı zamanda versin inşş... ve tüm isteyenlere tabiki:oppucuk:
Lavinya inşallah Rabbim senin yüzünü de güldürür ve tabi dediğin gibi tüm isteyenlerin de...
canım umarım RABBİM
sen ve benim gibilern duasını kabul eder.Bende 5 senelik evliyim 2 ay önce ölü doğum yaptım.Yüreğim evlat hasretiyle yanıyor.İNŞALLAH RABBİM SESİMİZİ DUYAR ÜZÜLME HER DUA Bİ GÜN KABUL OLUR...
yaşadığın olay çok fena canım Allahım sabrını versin ve inşallah Rabbim evladını göndererek yüreğinde kanayan yarana merhem eder.Rabbim bizi duyar canım O bizi bizden daha çok düşünendir O bizler için en hayırlısını dileyendir...
ayyy cnm bnm valla duygulandım.RABBİM en tez ve en hayırlı zamanda sana nasip etsn ve bütün isteyenlere..çok beğendim yazını
Amin inşallah Rabbim tüm evlat hasretiyle yanan gönüllerin hasretini dindirir.teşekkürler beğenin içinde :)

sila cok üzülüyorsun biliyorum. seni tanimiyorum ama sen cok farkli bir insansin. umarim RABBIM tez zamanda hayirli bir evlat nasip eder sana. birde aklima birsey geldi bilmiyorum yaptinmi Salat-iTefriciye okuyabiliriz arkadaslar arasinda. istermisin?

sılam okudum ve nasıl duygulandım anlatamam
canım daha ne duygular varda anlatmaya hiçbir cümle yetmez duygularıma cümle giydiremediğim vakitlerim çoktur...Rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah..
sila cok üzülüyorsun biliyorum. seni tanimiyorum ama sen cok farkli bir insansin. umarim RABBIM tez zamanda hayirli bir evlat nasip eder sana. birde aklima birsey geldi bilmiyorum yaptinmi Salat-iTefriciye okuyabiliriz arkadaslar arasinda. istermisin?
canım farklılığım varmı bilmiyorum ama beni çok seven arkadaşlar edindiğim kesin ; çok teşekkürler canım inşallah Rabbim duyar sesimizide bir evlat nasip eder.Salatı tefriciyeye inşallah başlıcaz canım çok sağol Allahım razı olsun :)

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:eek:ffice" /><o:p></o:p>
1882619519370542d3aoze1em6.jpg

Kurduğum binlerce hayal, yüreğimi acıtan binlerce kaygı var içimde.. Şu günler bir geçse diyorum kendi kendime, bir gelsen bebeğim...Sana olan hasretim hiç dinmedi,hergün Rabbimden seni diliyorum,senin varlığını hissetmeyi okadar çok istiyorum ki…Bir gelsen bebeğim… <o:p></o:p>
Her güneş doğduğunda elim karnımda Rabbim dindir hasretimi diyorum.
Bebeğim daha senin gelip gelmeyeceğini bile bilmeden okadar çok şey düşünüyorum ki…Mesela;<o:p></o:p>

Kokunu meraj ediyorum cennetkokunu,babanla uzanırken seni yanımıza alıp doya doya izlemeyi hayal ediyorum.Bakma ağladığıma meleğim annen biraz sulu göz ondan…Ama seni hep güldürmeyi diliyorum meleğim.Biliyor musun seni babana müjdeleyeceğim günü bile planladım ; güzel bir bebek patiği gördüm vitrinde her gördüğümde içim bir hoş oluyo meleğim onu alacağım ve babana seni o patikle müjdeleyeceğim.Ah bir bilsen meleğim seni ne çok bekleyen var ; anneannen dualar ediyor senin müjdeni vereyim diye deden her gördüğü bebeğe bakıp benim torunumda olacak diye hasretini dile getiriyor hele hele meleğim babaannenle dedoşun daha ayrı bir özlemle bekliyorlar onlar senelerden beridir bu haberi almayı umuyorlar yavrum..Birde daha anneni tanımadan seven arkadaşları var canım meleğim onlar senin geldiğini onlara müjdeleyebilmem için çok dua ediyorlar,onlar annenin çekilmez hallerini bile çekiyorlar meleğim…<o:p></o:p>
Bebeğim biliyor musun baban senin için neler planlıyor neler…Sana en güzel odayı dizecekmiş,bebekler rengarenk çiçekler gibidir diyor sana rengarenk ciciler alacakmış ve tabi en değerlisi seni hep sevecekmiş meleğim…Senin gelişini böyle hasretle beklediğimizi bilsen belki hiç nazlanmazsın ama biz seninle sen gelmeden sabrı öğrendik meleğim…<o:p></o:p>
Teyzen daha sen gelmeden karnımı seviyor meleğim bir düşün hele geldiğinde neler yapar, okadar çok sevenin olacak ki çok şanslısın meleğim.<o:p></o:p>
Bazen yüreğim öyle acıyor ki , yanlış anlama meleğim ama gördüğüm bebeklere bakıp iç geçiriyorum biliyorum sen onlardan daha güzel olacaksın ama onları görünce içimde bir çığlık kopuyor büyüyor büyüyor ve gözyaşlarıma doluyor…Geçen gün babana gömlek almak için girdiğimiz mağazada babaannen kırmızı şirin mi şirin bir bebek kıyafeti görmüş kaldırıp bana gösteriyor , aslında amacı beni üzmek değil ama meleğim ben onu görünce senin yokluğunu hatırlayıp yine üzüldüm ama babaannene ağlayan yüreğimle gülümsedim meleğim…<o:p></o:p>
Sen gelince birazda yaramaz bir annen olduğunu göreceksin , babana biraz naz yapacağım nede olsa ona dünyada sahip olabileceği en değerli hediyeyi vereceğim elbette hakkım nazlanmak dimi ama meleğim.Baban ve annen birbirini çok seviyor bebeğim sırf birbirimizi üzmemek için sana olan özlemimizi beraberken bastırıyoruz meleğim.Ama biliyorum ki geldiğin gün tüm üzüntüler ve hasretler mutluluk olarak işlenecek annenin ,babanın ve tabi seni bekleyen herkesin yüreğine…Sence de bu kadar beklemek yetmez mi meleğim?Sen de annen gibi dua et güzel Allahım beni anneme kavuştur de emi…Artık gel emi…

Geri