Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebek sahibi olmak istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba bende bebek sahibi olmak istiyorum 2 aydır şuan regl dönemimdeyim kanamam var ama sırtımda ve kasıklarımda sancıda var hiç böyle olmazdı.çok merak ediyorum yardımmmmm

2. bebegim123

bebegim123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canim adet oluyorsan buyuk ihtimalle hamile degilsin ben bir senedir istiyorum ama olmuyor takma kafana hersey yolundaysa olur ama yine de emin olmak icin adetin bitince test yap

bebek sahibi olmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

MERHABA ARKADAŞLAR KOCAMAN BİR SENEYİ GERİDE BIRAKTIK BENİM BU SENEDEN TEK DİLEĞİM HAYIRLI SAĞLIKLI SIHHATLİ BİR BEBEK ....BAKALIM NE ZAMAN GELECEK? HEPİNİZİ SEVGİYLE SELAMLIYORUM VE YENİ YILDA BURADA BULUŞMAK DİLEĞİYLE:asigim:
  2. Bende dolgun dudaklara sahip olmak istiyorum

Bende dolgun dudaklara sahip olmak istiyorum

Selam kızlar benim dudaklarım çok ince ve yüzümde en beğenmediğim yer dudaklarım arkadaşlarıma bakıyorum ne güzel dudakları var sırf bu yüzden belirgin renklerde ki rujları süremiyorum acaba nasıl dolgun dudaklara sahip olabilirim bu konuda bilgisi olan var mı?
  3. Melekler Dolgun Dudaklara Sahip Olmak İstiyorsanız Buyrun Okuyun

Melekler Dolgun Dudaklara Sahip Olmak İstiyorsanız Buyrun Okuyun

dolgun dudaklara sahip olmak için dolgun dudaklara sahip olmanın yolları Pürüzsüz bir ten, zarif hatlar ve dolgun dudaklar her kadının isteğidir melekler :) Bu yazımızda dolgun dudak hayali kuran ince dudaklı meleklerimize, dolgun dudaklara sahip olmanın yolları hakkında kısa bilgiler vereceğiz :) Dolgu uygulamaları, daha genç ve canlı görünüme kavuşmak isteyenlerin en sık başvurduğu...
  4. benim kan grubum B rh (-) negatif. bebek sahibi olmak istiyorum

benim kan grubum B rh (-) negatif. bebek sahibi olmak istiyorum

merhabalar benim kan grubum B rh (-) negatif. bebek sahibi olmak istiyorum ama bayanlarda bu kan grubu riskliymiş doktor pozitif olsun diye iğne vuruyormuş acaba bu iğnehamileykenmi yoksa hamilelikten öncemi vuruluyor bilgisi olan varmı acaba
  5. 2015 te bebek sahibi olmak isteyenler

2015 te bebek sahibi olmak isteyenler

melekler hadi bakalım yeni yıla hazırlanalım...yeni melekler gelsin dünyaya...cennet koklayalım biz de...

Sayfayı Paylaş