Bebek uyku müziği arıyorum kızlar

E

emmiyobu

Forum Okuru
Bebek uyku müziği arıyorum kızlar
Bebek uyku müziği, bebekleri uyutan müzikler youtube ve diğer platformlar

Selamlar arkadaşlarım bebeğmi bi türlü uyumuyor müzikle ilgili bişeyler duyduğunda sakinleştiğini farkettim acaba bana tavsiye edebileceğiniz bebek müzikleri var mı bi türlü uyumuyor sizlerin denediği bebekleri uyutan müziklerden tavsiyeler istiyorum kızlar yardımcı olur musunuz bana ?

Selam

Tatlım eskiden bebekler annelerin ninnileriyle büyürlerdi şimdi bebekler mozartla bethovenla büyüyorlar hatta anne karnında bebeğe klasik müzik dinletenler bile var. Biraz düşününce bunların doğru olmadığını düşünüyorum en güzel müzik bebek için anne sesidir ve annenin bebeğine söylediği ninnidir bence ninniler öğren ve bebeğine söyle ama illa müzik dinletecem diyorsan güvenebileceğin müzikler dinlet.Güvenebileceğin müzik mi olur evet tatlım maalesef öyle çocukların seyrettiği masum çizgi filmlerden tut da dinletilen müziklere kadar arka planında normal de duymadığımız telkin ve hipnozlar mevcut bu konuyu araştırırsan şaşıracaksın. Trt de çizgi filmlerinden başka seyretme ve müzik olarak da kendin ninni öğren ve söyle .şaşırdın değil mi

Geri