Bebek vazelini kullanıp faydasını gören var mı?

K

Karakartallar

Forum Okuru
Bebek vazelini kullanıp faydasını gören var mı?

Bebek vazelini kullananlar melek kadınlar kulübü bebek vazelinin faydaları forum'da.​

Selamlar kızlar birçok yerde okudum ama genelde bebek ürünleri daha az zararlı ya da zararsız diye kullanın deniyor örneğin bir arkadaşım Dalin ile yüzünü filan yıkıyor. Faydasını ne derece görüyor bilemem ama bebek ürünleri işte masum geliyor bana da. Yüzümüzde tercih edebileceğimiz ayrıca kirpiklere çok iyi gelen bebek vazelini çok dikkatimi çekti. Bebek vazelini kullananlar varsa ne gibi faydalarını gördünüz. Bebek vazelini örneğin Dalin ya da uni baby vazelin var kullanıyor musunuz bunlari?

Merhabalar
Evet ne yalan söyleyeyim ben de kızlarımın sampuanindan kullanıyorum çok memnunum. Ama yüzüme filan hiç denemedim açıkçası. Ama bebek yağı filan çok hoş. Bebek vazelinine gelince vazelin zaten çok güzel bir krem anında etkisini görebileceğimiz bir krem. Ben topuklarima filan sürüyorum ama bebek olanını değil tabi. Ama çok memnunum söylemek isterim. Bebek vazelini aslında bebeklerde sıkça yaşanan sorunlardan olan pişik sorununa iyi gelir. Cildinizi nemlendirir özellikle dediğim gibi kirpiklere iyi geldiği de söyleniyor. Yüzünüze sürdüğünüz zaman cildinizi nemlendirir ve nemi hapseder ayrıca gözenekleri tıkamaz. Zaten biliyorsunuz ki tahriş pişik gibi durumları anında iyileştirme özelliği vardır. Cilt kuruluğuna birebirdir. Yine Bebek vazelini kullananlar da eğer varsa misafirlerimiz yorumda bulunabilir ne derece fayda gördüler biz de öğrenmek isteriz.

Vazelin hakkında araştırmaya girdiyseniz mutlaka incelemenizi tavsiye edeceğim bir yazı. Vazelin faydaları zararları hepsini ayrıntılı bulabileceğiniz yazımız "vazelinin hiç bilmediğiniz faydaları ve zararları''

Geri