Bebekler için baykuş figürlü örgü süveter modelleri ve yapılışı

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Bebekler için baykuş figürlü örgü süveter modelleri ve yapılışı
bebek süveter modelleri, süveter modelleri, örgü süveter modelleri, bebek örgü modelleri. baykuşlu süveter modelleri

Bebek örgü modellerini sizler için paylaşmaya devam ediyoruz. Daha önce sizlerle bebekler için baykuşlu örgü yelek modelleri konumuzu paylaşmıştık. Şimdide yine bebekler için çok kullanışlı bir örgü modeli olan süveter örneklerinden baykuş figürlü modelleri paylaşıyoruz.

Bebek süveter modeli örnekleri kız ve erkek bebekler için farklı renk ve örneklerden oluşsa da amaç onları soğuk havalar da onu sıcak tutacak ve koruyacak bir örgü modeli uygulamaktır.

Örgü süveter modelleri, örgü işine meraklı ve marifetli hanımların çok rağbet ettiği bir bebek örgü örnekleri için de yer alıyor.

Onu sıcacık tutarken kıyafetlerine şirinlik katacak baykuşlu örgü modelleri son zamanlar da oldukça popüler diyebiliriz. Sizler için hem kız hemde erkek bebeklere de giydirelebilecek bir model olan baykuşlu süveter modellerini paylaşıyoruz.

baykuş desenli süveter.jpg
baykuşlu süveter modeli.jpg
bebek süveter modeli.jpg
sarı süveter modeli.jpg
süveter modelleri.jpg
yeni süveter modeller.jpg


Rüksan Atak Sökmen tarafından you tube kanalına yüklenen baykuşlu bebek süveter modelinin yapılışını anlatan videoyu sizler için paylaşıyoruz. Açıklamalı bir şekil de süveterin yapılışını kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

 
Üst