1. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  15.177
  Beğenilen Mesajlar:
  2.278
  Ödül Puanları:
  113

  Bebekler için nasıl araba koltuğu almalı?

  Konu, 'Çocuk Sağlığı ve Eğitimi' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

  bebekler için en iyi araba koltuğu hangisi,bebekler için hangi marka araba koltuğu daha iyi,bebekler için araba koltuğu alırken nelere dikkat etmeli,bebek koltuğu hakkında bilgiler
  < Konu Resmi..>

  Bebek koltuğu belirli yaş aralığında ki bebekler için zorunlu hale gelmiştir. Ayrıca bebek koltuğu bebeğinizin araç içinde ki güvenliğini en üst düzeye çıkarmaktadır. Ayrıca trafiği sorun olan şehirlerde misal İstanbul gibi bir şehirde yaşıyor iseniz bebeğinizin hayati sağlığı için bu koltuklardan bulundurmalısınız.


  Anneler ve babalar bebeklerinin güvenliğini riske atmak istemezler. Bu yüzden bebekler için oto koltuğu seçiminde anne ve babalar titiz bir şekilde davranmaktadır. Bu tarz ürünler çok fazla marka bulunmakta ve en iyisini seçmek için detaylı bir araştırmaya ihtiyaç duyulmaktadır. Bu makalemizde ise bebekler için oto koltuğu seçiminde nelere dikkat edeceğinizi ve güvenli bebek oto koltukları almak için hangi unsurmları dikkate alacağınızdan bahsedeceğiz. Bu bilgileri kullanarak seçim yapmanız bebeğiniz açısından güvenli ve faydalı olacaktır.


  Bebek koltuğunda bulunan özellikleri her zaman bir arada bulmak mümkün değildir. Örnek vermek gerekir ise bir markada güvenlik daha ön planda iken diğer markada rahatlık ve komfor ön planda tutulmaktadır. Markaların içinde bulunduğu bu durumdan ötürü anne babaların aklı karışmaktadır. Sizlere önerimiz önce güvenliktir.
  Anne babalar bebekleri için koltuk seçerken en güvenilir markayı seçmelerini önerdik. Bu koltuk seçimi çoğu zaman anne babanın günlerini hatta haftalarını alıyor. En çok dikkat edilmesi gereken nokta ise çocuğun içinde bulunduğu yaştır.
  Bebelikten başlayarak büyüyene ve bir birey olana dek kullanacağınız koltuk türünün önemi vardır.
  Yukarda da belirttiğimiz üzere herşeyden önce bebeğinizin güvenliği önemlidir. Konfor her zaman ikinci planda olmalıdır. Eğer bebeğiniz için koltuk seçiminde zorlandıysanız arama motorlarında çeşitli aramalar yaparak diğer müşterilerin ne tarz yorumlar yaptıklarına bakabilirsiniz. Bu size en azından fikir verecektir ve sizi hangi markayı tercih etmeniz konusunda yönlendirecektir.

   
Bebekler için nasıl araba koltuğu almalı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. araba sever koltukları

  araba sever koltukları

  araba koltukları böyle koltukları genelde genç yada cocuk odalarında kullanırız sanırım ama araba tutkunları da varsa baba koltugu bile olur:ehi::ehi::ehi::ehi:
 2. bebekler için hangi cam rende den almalıyım ?

  bebekler için hangi cam rende den almalıyım ?

  Kızlar bebeğim için cam rende almak istiyorum. Aslında ben normal rende kullanıyordum ama kayınvaldem bana cam rende kullanmamın daha sağlıklı olacağından bahsetti. Bende size yazma ihtiyacı hissettim. Gerçekten cam rendeler daha mı sağlıklı, kullanıyor musunuz tavsiye ediyor musunuz ? Her hangi bir markası varmı yoksa hepsi aynı mı ?
 3. araba koltuğu alırken nelere dikkat etmek gerek ?

  araba koltuğu alırken nelere dikkat etmek gerek ?

  Bebeğimiz oldu ve arabaya bebek koltuğu almamız şart. Biliyorsunuz kanunen öyle. Yalnız nelere dikkat etmemiz gerekl bu koltuğu alırken, tecrübeli annelerden yardım istiyorum..:)
 4. Hamileyim rahat uyku için nasıl pozisyon almalıyım?

  Hamileyim rahat uyku için nasıl pozisyon almalıyım?

  gebelikte uyku pozisyonları,hamilelikte uyku pozisyonları,gebelikte rahat uyumak için pozisyonlar,hamilelikte yatış pozisyonları hakkında bilgiler Hamilelikte özellikle sol yana yatış pozisyonu önerilir. Neden sağ tarafa değil de sol tarafa? Çünkü vücudun ortasından hafif sağ tarafta en büyük toplar damar (vena kava inferior) geçer. Sağ tarafa doğru yatılırsa bu toplar damara rahim bası...
 5. İstikbal'den Sevimli Bebek Koltukları

  İstikbal'den Sevimli Bebek Koltukları

  Bebeklerimiz için her şeyi yaparız. Kimi zaman bebek odası dekorasyonu yaparken farklı ürünlerle zenginleştirmek isteriz. Bu sene doğacak bebeğinizin odasında farklı görünüm yakalamak istiyorsanız ve bu farklılıkta değişim oturma alanlarından faydalanmak istiyorsanız sevimli bebek koltuklarından faydalanmaya ne dersiniz? Hem bebek odanızda fonksiyonel kullanım gerçekleştireceğiniz hem de...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş