Bebekler için örgü işi hırka modelleri

  • Konbuyu başlatan *MeleK*
  • Başlangıç tarihi
*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Bebekler için örgü işi hırka modelleri
bebek hırka modelleri, örgü bebek hırkaları, örgü bebek hırkası yapılışı, açıklamalı bebek hırkası modeli, bebek hırkası nasıl yapılır

Bebekler daha doğmadan önce onlar için yapılan hazırlıklar için de bulunan bebek örgü modelleri, kız ve erkek bebekler için değişik örneklerden oluşuyor. Her ne kadar modeli ve rengi farklı olsa da ortak bir amaç var ki oda bebekleri soğuklardan korumak ve onların hastalanmaması için elimizden geleni yapmak.

Bebekler için yapılan örgü modelleri arasın da yer alan örgü hırka modelleri, yenidoğandan itibaren kış ayların da giydirilen bir ihtiyaçtır.
Örgü hırka modelleri tek renkten oluştuğu gibi modele ve zevke göre farklı renk iplikleride kullanarak yapabilirsiniz.

Özellikle kız bebeklere çok yakışacak renkli bebek hırkası ve yapılışı konumuzu tıklayarak modeli inceleyebilirsiniz.


1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg


Dilerseniz bebek hırka takımı konumuz da hırka, şapka ve patik ile tam bir takım halinde açıklamalardan faydalanarak uygulayabilirsiniz.

Farklı örgü teknikleri ile uygulanan bebek hırka modelleri bebeğinizi soğuk ve serin havalar da sıcacık tutacak. Tığ işi bebek hırka modellerinin olduğu kadar şiş ile uygulanan örneklerde hanımlar tarafından çok fazla tercih ediliyor.

Robadan başlamalı bebek hırka modelinin açıklamalı yapılışını anlatan videomuzu da izleyerek pratik bir şekil de bebek hırka modelini yapabilirsiniz. Bu video için ayrıca sevil örgüye teşekkür ederiz.


 
Üst