Bebeklerde gaz sancısına nar suyu kesin çözüm mü

P

profmelda

Forum Okuru
Bebeklerde gaz sancısına nar suyu kesin çözüm mü
Bebeklerde gaz sancısına nar suyu kesin çözüm mü kadınlar kulübü

Merhaba kızlar

İnternette gezinirken gördüm ve buraya yazmak istedim millet kafayı yemiş olmalı internette yazan herşeyi sanki ayetmiş gibi doğru kabul edip uyguluyorlar ya huu anlamadım ben bunları ellerinde bir avuç tuz ortalıkda hıyar arayan tipler... Konu şu ; doğar doğmaz bebeğe bibereno nar suyu koyup içirirsen asla gz problemi olmuyormuş gazını çıkarmak diye bir dert ortadan kalkıyormuş yaa bir yazılanlara baksanız kafayı yersiniz. Bir defa bebek doğar doğmaz siz nasıl olurda nar suyu verirsiniz yaaaa bir günlük bebeğin daha sindirim sistemi gelişmemiş midesini ne hale getiriyorsunuz bir de bebeğe bir biberon dolusu nar suyu verip de resmen ciddi bir şeker yüklemesi yapıyorsunuz valla anlamadım ben bunları. bu konuda deneyim olan var mı uzmanlar bu konuda ne diyor lütfen lütfen yazınnnn

Yerden göğe kadar haklısın Prof Melda ,
Bebeklere bu gibi şeyler ancak doktor kontrolünde ve bilgisinde verilmeli millet ne duysa yaparım mantığıyla hareket ediyor. bebeklerimiz kobay değil değil mi... Benim önerim mutlaka doktora hatta işin uzmanına sormak bunlar sonuçları telafi edilemez konular

Geri