Bebeklerde kulak ağrısına ne iyi gelir

S

Semraxcv

Forum Okuru
Bebeklerde kulak ağrısına ne iyi gelir
Bebeklerde kulak ağrısına ne iyi gelir bitkisel çözüm

Merhaba

Bebeğim 8 aylık , kulağını tutuyor kulağına vuruyor kaşlarını çatıyor ve sonunda bebeğimin kulağında bir sorun olduğunu anladım kulağı ağrıyor , hafif kuağına bastırıp dokununca bağırıyor tepki veriyor . Bebeğimin kulak ağrısına ne iyi gelir ne yapmalıyım , kulak ağrına karşı bitkisel doğal bir çözüm var mı bebeğimin kulak ağrısını nasıl geçirebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba Semra

bebekler de kulak ağrısı bir çok sebepten olabilir bunların en başında orta kulak iltihabı , soğuk algınığı , boğaz enfeksiyonu gibi hastalıklar gelir . bir de bebekler diş çıkarırken kulaklarının ağrıdığını düşünür ebebynler ama dişçıkarmanın semptomlarından başka bir şey değildir kulak ağrısı değildir bebekte ki. Ama bebeğin kaç aylık yazmamışın belki diş çıkarıyordur bundan olabilir . Ama benim sana tavsiyem kulak ağrısı bebekte önemlidir bunun için mutlaka doktora git derim çünkü ciddi bir muayeneden sonra ancak sebebinin ne olduğu anlaşılır ve ona göre bir tedavi yolu seçlir . Ama illa yok önce ben doğal bitkisel bir şeyler yapayım geçmezse gideyim diyorsan bebeğinin kulağına anne sütü , zeytin yağı , nane yağı damlatabilirsin ama bunların bilimsel bir kanıtı yok mutlaka iyi gelir diye mutlaka dediğim gibi doktora gitmen de fayda var anne sütü damlat iyi gelmezse doktora git bakalım geçmiş olsun.

Geri