1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebeklere şeker ne zaman verilebilir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba melekler mekanı benim sorum, Kizima kimyon nane verirken icine biraz seker atiyorum daha istekli icsin die.kızım 4 aylık sekerim bi zarari olur mu sizce?

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    323
    Ödül Puanları:
    63
    Merhaba sayın ziyaretçimiz, bebeklere bir yaşına girinceye kadar şeker verilmesi doğru değil, doktorların bu yönde uyarıları söz konusu. Ayrıca önerimiz naneyi bu yaştaki bebeğinize vermeyin ayrıca kimyonuda daha az verin. Sağlıklı günler diliyoruz..

3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    bebekler icin özel sekerler var glukoz eczanelerde satiliyor.. onlardan istediginiz kadar icire bilirsiniz.... bilmiyorum türkiyede satiliyormu ama dextropur adi...

BeyazMelek bunu beğendi.
  4. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.086
    Ödül Puanları:
    113
bebeklere şeker ne zaman verilebilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeklerimiz ne zaman konuşur?

Bebeklerimiz ne zaman konuşur?

bebeklerde konuşma,bebeklerde konuşma yaşı,bebeklerde konuşma problemi,bebeklerde konuşma gelişimi,bebeklerd ekonuşma dönemi ÇOCUKLAR NE ZAMAN KONUŞUR Yeni anne ve babaların aklında, bebekleri biraz büyüdüklerinde ne zaman konuşacakları sorusu yer eder. İşte bebeklerin konuşmaya başlama süresi, bebekler kaç aylıkken konuşur cevabı… 7. 10. Ayında tekrarlanan iki heceli sesleri...
  2. hamilelik şekeri ne zaman hangi hafta ölçülür ?

hamilelik şekeri ne zaman hangi hafta ölçülür ?

Arkadaşlarım daha çok yeni hamileyim 1 haftalık felan. Acaba hamilelikte kan şekeri ne zaman ölçülür ? Bfu ölçeme gebeliğimin hangi haftasında yapmalıyım lütfen bilgi verin. Teşekkürler herkese iyi yıllar diliyorum.
  3. Hamilelik Şekeri Ne Zaman Ölçülür

Hamilelik Şekeri Ne Zaman Ölçülür

arkadaşlar hamileyim ve hamilelik süresince yapılacak tüm tetkikler konusunda telaşe içersindeyim. acaba Hamilelik Şekeri Ne Zaman Ölçülür bu konuda bana yardımcı olur musunuz, şimdiden tşkler.
  4. Gebelik Şekeri Ne Zaman Ölçülür Diyenler...

Gebelik Şekeri Ne Zaman Ölçülür Diyenler...

gebelik şekeri gebelik şekeri ne zaman ölçülür gebelik şekeri nasıl ölçülür hamilelik şekeri hamilelik şekeri ne zaman ölçülür ile ilgili bilgiler burada melekler. Gebe kalan meleklerimizin sıkça sorduğu sorulardan biri olan gebelik şekeri ne zaman ölçülür sorusu bugün kü makalemizin konusu melekler :) Öncelikle açıklayalım ki gebelikte meydana gelen şeker hastalığına gebelik diyabeti denir....
  5. Bebekler Ne Zaman Yürür?

Bebekler Ne Zaman Yürür?

Bebekler Ne Zaman Yürür? Kızlar merhaba bebeğimin ne zaman yürüyeceğini çok merak ediyorum siz tecrübeli annelerden ricam bebekler ne zaman yürür, yürüme belirtileri nedir acaba?=
Etiketler:

Sayfayı Paylaş