Bebeklerin 6 ay kınası için bindallı modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Bebeklerin 6 ay kınası için bindallı modelleri
bebek bindallı modelleri, 6 ay kınası bindallı modelleri, bebekler için bindallı kıyafetler ile ilgili bilgileri sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz.

Bebeklerin 6 ay kınası, son zamanlar da sıklıkla yapılır oldu. İlk olarak Ege bölgesin de yapılan ve daha sonra diğer şehirlerde de yaygınlaşan 6 ay kınası için kız bebeklere genellikle bindallı kıyafet Giydiriliyor. Bir gelin adayına yakılan ve düzenlenen kına gecesi merasimine çok benzer bir konsept ile 6.cı ayına giren kız bebeğin eline dualarla birlikte kına yakılıyor.

Bildiğiniz üzere gelin adayının kına gecelerin de kına elbisesi olarak tercihi bindallı modelleri oluyor. Kına gecesi milli kültürümüzde de yer alan çok önemli kültürel değerlerimizden biridir. Otantik kıyafetlerin tercih edildiği kına gecesinde artık bebekler de 6 ay kınasın da bindallı modelleri giyiyor. Tabi bunun yanın da minik prensesinize daha farklı kıyafetleri de tercih edebilirsiniz. Kırmızının daha çok tercih edildiği 6 ay kınası için tütü takımlar da çok rağbet gören kına elbisesi modelleri arasın da yer alıyor.


1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg


Bebeğinin 6 ay kınası için güzel anneler de ayrı bir özenle hazırlanıyor. Daha çok prensesi ile takım halin de bindallı kıyafeti tercih eden anneler bunun yanın da farklı şık kıyafetleri de tercih ediyorlar. Ama tamamen konsepte uygun olsun diyorsanız benim görüşüm anne kız bindallı giymeniz olacaktır;)

Gelin adaylarının giydiği bindallı modellerini aratmayacak bebek bindallı modelleri farklı renk ve tasarımlardan oluşuyor. Hazır bir şekilde satıldığı gibi kendiniz de özel olarak diktirebilirsiniz.
 
Üst