Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  Bebeklerinizi Burçlarına Göre Tanıyın!

  Konu, 'Burçlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  bebeklerin burçları, burçlarına göre bebekler, bebeklerin burç özellikleri


  Sevgili melekler, canımızın canı, hayatımızın anlamı bebeklerimiz... Dünyaya geldikleri andan itibaren hayatımızın odak noktası olan bebklerimizi burç özelliklerine göre de analiz edebiliriz. Astrologların yaptıkları araştırmalar sonucu burçlarına göre bebek karakterleri ortaya çıkarılmış. Bakalım sizin bebeğiniz burcuna uyuyor mu?  < Konu Resmi..>  Koç (21 mart-20 nisan):

  Diğer bebeklere göre acelecidir Çabuk konuşup çabuk yürürler İnatçı kişiliğini külüğünden itibaren gösterir Sevgi gösterilerini çok sever Cömert olduğundan paylaşmakta zorluk çekmez Kitaplara düşkündür Hayal gücü kuvvetlidir sert pratik ve idealcüisttir Ona bütün şefkatinizi ve sevginizi verin asi karekteriyle baş etmenin tek yolu onu sevgiye boğmaktır.

  Boğa (21 nisan-21 mayıs):

  İnatçı bir bebek olmasına rağmen onu yetiştirmek zevklidir Genelde güçlü ve sağlıklıdır inatçıdır Çabuk kırılıp gücenmez saldırganlık yapmaz Kendi kendine oynamayı sever üzerine varırsanız kavgacı olur Emirlere karşı çıkabilir Makul açıklamalar yapılmasını bekler Müziğe karşı yeteneklidir Okul hayatında başarılı ve düzenlidir Ev işlerinede yardımcı olur.

  İkizler (22 mayıs-21 haziran):

  Çok hareketlidir Yürümeyi ve konuşmayı çabuk öğrenir Emeklemeye başladığında anne ve babası yorgun düşer Özgürlüğünün kısıtlanmasından hoşlanmaz Zekidir hafızası kuvvetlidir El becerisi isteyen işlere yatkındır Taklit yeteneği vardır Çabuk öğrenir aynı iş üzerinde devam isteği yoktur Kücük yaşta yabancı dil eğitimi alması iyi olur.

  Yengeç (22 haziran-23 temmuz):

  Huyu sıkça değişen bu bebek yemeyi içmeyi değişik tatlar almayı değişik renkler görmeyi sever Çekingendir ama kucaklanmayı ve sevilmeyi ister Kendi kendine saatlerce oynar Ama yanlız kalmamaya ihtiyacı vardır; çünkü pek çok şeyden korkar Sözel derslerde başarılıdır Tutumludur verilen harçlığı biriktirir.

  Aslan (24 temmuz-21 ağustos):

  Kendi kendine bırakıldığında neşeli ve keyifli; bırakılmadığı taktirde ise öfkeli saldırgan olur Kendisiyle ilgilenilmesi hoşuna gider hatta bazen kendini bir kral zannedip etrafında uşak gibi dolanılmasını ister Çabuk öğrenir zekidir Sempatik ve sevimliliğiyle insanların ilgisini hemen çeker Para konusunda cömerttir Verdiğiniz emirleri genelde reddeder.

  Başak (22 ağustos-23 eylül):

  Huzurlu ve sakin bir bebektir ama acelecidir de Yabancıların yanında ağırbaşlı ve sakindir Aile içinde ise fişek gibidir Söyleneni yapar problem çıkarmaz Okulda başarılıdır Arkadaş canlısı ve güvenilirdir Sanatsal çalışmalar kücük yaşlarda onu çeker Araştırmayı sever Kendisine gösterilen ilgiden şımarmaz.

  Terazi (24 eylül-23 ekim):

  İyi kalpli ve adildir Kararsızdır yanlış karar vermekten korkar Huzur ve sessizlik ister Çok sevimli olması genelde şımartılmasını sağlar Şımarık olduğu içinde okulda ve arkadaşlarının yanında denge kurmakta zorlanabilir Zeki ve mantıklıdır Tartışmayı sever Temiz ve düzenlidir Sanat yeteneği vardır.

  Akrep (24 ekim-23 kasım):

  Savaşmayı sever İstediği olmadığı zaman çabuk öfkelenir Ona patronun kim olduğunu şefkatle şımartmadan göstermek gerek Sevdiklerine ve arkadaşlarına bağlıdır Hoşlanmadığı insanlara ise soğuk davranır Çok kolay kavrayan zekası vardır Mesleği ne olursa olsun başarılı olur Enerjisini sarf etmesi için ona ortam hazırlayın Azarlamalar ve bazı şakalar onda olumsuz etki yapabilir.

  Yay (24 kasım-22 aralık):

  Neşeli sevecen ve arkadaş canlısıdır Yanlızlığa dayanamaz Dürüsttür Rahat hareket etmeyi ve bağımsız olmayı sever Çok meraklıdır herşeyi bilmek ister Kendisine güven duyulduğunda yanıltmaz her işin üstesinden gelir Onurlandırılmayı çok sever.

  Oğlak (23 aralık-20 ocak):

  İnatçı azimli ve ısrarlı yapısı ile bıktırabilir İstediğini mutlaka elde eder Kendisine bir düzen oluşturmaya oyuncaklarından başlar ve o düzeni bozmaz Dışarıda gezmek yerine evde vakit geçirmeyi ve anne ve babasının dizinizin dibinde oturmayı tercih eder Derslerinde sorumluluk sahibidir Başarısını göstermek için yaygara koparmaz hatta başarılarını başkalarından duyabilirsiniz.

  Kova (21 ocak-19 şubat):

  İnatçı ve bağımsız bir çocuktur Bir an bile yerinde duramaz Kısıtlanmaktan nefret eder Mantığına uymayan herşeyi tartışmak ister Okulu sevmese bile arkadaşları sayesinde alışır Konuşmak ve arkadaşlık yapmak onun için zavkli bir uğraştır Ona dikkatini toplamayı uyumluluğu ve kendini bir konuya verebilmeyi öğretmek gerekir.

  Balık (20 şubat-20 mart):

  İstediğini yaptırmayı çok iyi bilirler Bunu tatlı sözler ve gülücüklerle yapar Yetenekleri konusunda teşvik edilmediği zaman kendini çok kötü hisseder Ona güven verin ki kendini keşfetsin Hassas ve duygusal olduğu için sert davranışlarınız kırılmasına be gözyaşı dökmesine neden olabilir Çok sempatik ve zekidir Çok yalan söylemez onun sadece hayal gücü çok kuvvetlidir.
   
 2. mylife-17

  mylife-17 Hamiş Melek

  Kayıt:
  22 Mayıs 2014
  Mesajlar:
  231
  Beğenilen Mesajlar:
  141
  Ödül Puanları:
  43
  Şehir:
  Çanakkale
  Tam kızımı ifade etmissin. Emeğine sağlık :)
   
 3. azranur

  azranur Üye Üye

  Kayıt:
  25 Nisan 2013
  Mesajlar:
  52
  Beğenilen Mesajlar:
  28
  Ödül Puanları:
  18
  Şehir:
  kütahya
  Oglum ikizler ayni onu anlatiyo.cok tesekkurler :)
   
 4. Arzu 18

  Arzu 18 Üye Üye

  Kayıt:
  30 Eylül 2014
  Mesajlar:
  89
  Beğenilen Mesajlar:
  35
  Ödül Puanları:
  18
  Benim kizimda koç burcu.aynen yazıldığı gibi.
   
Bebeklerinizi Burçlarına Göre Tanıyın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. burçlara göre bebeklik

  burçlara göre bebeklik

  Koç (21 mart-20 nisan): Diğer bebeklere göre acelecidir. Çabuk konuşup, çabuk yürürler. İnatçı kişiliğini küçüklüğünden itibaren gösterir. Sevgi gösterilerini çok sever. Cömert olduğundan paylaşmakta zorluk çekmez. Kitaplara düşkündür. Hayal gücü kuvvetlidir, sert, pratik ve idealisttir. Ona bütün şefkatinizi ve sevginizi verin, asi karekteriyle baş etmenin tek yolu onu sevgiye boğmaktır....
 2. meğer bebeklerin yapısı da burcuna göre değişiyormuş

  meğer bebeklerin yapısı da burcuna göre değişiyormuş

  burçlara göre bebek isimleri burca göre isimler burclara isimler burca bebek isimleri burçlara erkek Koç (21 mart-20 nisan): Diğer bebeklere göre acelecidir. Çabuk konuşup, çabuk yürürler. İnatçı kişiliğini küçüklüğünden itibaren gösterir. Sevgi gösterilerini çok sever. Cömert olduğundan paylaşmakta zorluk çekmez. Kitaplara düşkündür. Hayal gücü kuvvetlidir, sert, pratik ve idealisttir. Ona...
 3. Burcumuza göre bebekliğimiz:)

  Burcumuza göre bebekliğimiz:)

  Burcumuza göre Gelinliğimiz:) Her gelinin en büyük hayali düğününde kusursuz bir güzelliğe sahip olmak! Gelin adayları, düğün töreninden aylar önce gelinlik butiklerinin kapılarını çalmaya, dergileri karıştırmaya veya internette hayal ettikleri gelinliği bulmaya çalışır. Gelinlik seçiminde vücut tipi ve düğünün yapılacağı mekanın yanı sıra artık astroloji de etkili oluyor. 15 yıldır...
 4. Burclariniza göre bebekliginiz

  Burclariniza göre bebekliginiz

  Koç (21 mart-20 nisan): Diğer bebeklere göre acelecidir. Çabuk konuşup, çabuk yürürler. İnatçı kişiliğini küçüklüğünden itibaren gösterir. Sevgi gösterilerini çok sever. Cömert olduğundan paylaşmakta zorluk çekmez. Kitaplara düşkündür. Hayal gücü kuvvetlidir, sert, pratik ve idealisttir. Ona bütün şefkatinizi ve sevginizi verin, asi karekteriyle baş etmenin tek yolu onu sevgiye boğmaktır....
 5. Burçlarla İş Ortağınızı Tanıyın

  Burçlarla İş Ortağınızı Tanıyın

  Koç iş ortağınız Koç burcu insanı ile iş ortaklığına başlamadan önce, bu kişiyi çok iyi anlamanız gerekmektedir. Önder olarak yaratılmışlardır, dolayısıyla istekleri çok fazladır. İş ortaklığınızın başlaması ile birlikte, sorumlulukları üstlenmek isteyecektir. Başlangıçta sizi kendisi ile eşit haklara sahip bir ortak olarak kabul edecek, ancak tek başına kararlar vermekte güçlük çektiği...

Sayfayı Paylaş