Bebekli Kapı Süsü Modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Bebekli Kapı Süsü Modelleri
Dünyaya bir canlı getireceğinizi öğrendikten hemen sonra bebeğiniz için en iyisini ve doğrusunu düşünmek için emin adımlar atmaya başlarsınız.
Bebeğin cinsiyeti belli olduktan hemen sonra onun için yapılan hazırlıklar cinsiyete yönelik renk ve modeller ile daha da hızlanarak devam eder.

Birçok kişinin evinin dış kapısın da olduğu kadar iç oda kapılarında da tercih edilen kapı süsü modelleri, bebekler için de farklı renk ve modellerden oluşuyor. Bu kapı süslerini doğum esnasın da hastane odasının kapısına da asabilirsiniz.

bebek odası kapı süsleri.JPG

Yenidoğan bebekler için tercih edilen bebekli kapı süsü modelleri çok şirin bir süslemeden oluşuyor. Genellikle mavi ve pembe olan bebek odası kapı süslerinin için de yer alan oyuncak bebeğin yanısıra tül ve boncuk, taş gibi aksesuarların da eklenmesi ile görsel olarak daha çok dikkat çekiyor.

ERKEK BEBEK ODASI KAPI SÜSÜ YAPILIŞI İÇİN TIKLAYINIZ

bebekler için kapı süsü modelleri.JPG

İkiz bebekler için de size şöyle bir fikir de bulunabilirim... Son doğumum da ikiz bebek annesi olan biri olarak bu kapı süsü olayın da biraz zorlandım. Nedeni ise bebeklerimin cinsiyetinin farklı olması ide... Bir kız ve bir erkek olan ikiz bebeklerim için tek kapı süsü tercih edeceğim için kapı süsünü yaptırdığım yere mavi ve pembeyi bir arada istediğimi söyledim. Eğer böyle bir durumda iseniz siz de kapı süsünün yarısını pembe yarısını mavi yaptırarak içine bir kız ve erkek oyuncak bebek yerleştirebilirsiniz. Çok değişik ve şık olduğunu söyleyebilirim:)
Şu an ikiz bebek kapı süsümle ilgili elim de resim bulunmadığı için sizlere alternatif olarak farklı bir örnek paylaşmak istiyorum.
ikiz bebek kapı süsü.JPG

İKİZ KIZ BEBEK İSİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
İKİZ ERKEK BEBEK İSİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Ve gelelim diğer farklı modellere...
erkek bebek kapı süsü modeli.JPG

KEÇEDEN YAPILMIŞ ÇOCUK ODASI KAPI SÜSLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

erkek bebek kapı süsü.JPG

kız bebek kapı süsü.JPG

Geri