1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113

Bebelere Pikeler..

Konu, 'Battaniye Modelleri' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Bebek sevesim geldi bu pikeleri görünce.. Bebeklerimize bahar aylarında üzerlerine pikelerini örtmek onlar için daha sağlıklı battaniye örtsek sıcakdan, çarşaf örtsek soğuktan hasta olma ihtimalleri var. Ama en iyi pike örtmek, bahar mevsimlerinde en kullanışlı olan pikelerdir.

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Bebelere Pikeler.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğuş - A Bebem

Doğuş - A Bebem

Biliyorum cok dertlisin Yalan soyleyip seni kandirmislar Herkezi kara sanma Inan bana beyazlarda var A bebem sana nasil kiymislar Yuzune hicmi bakmamislar Ben seni severim X2 Gogsume alirim Orada olenedek saklarim Kalbime girdin helal olsun Herkez benim gibi bir sen bulsun Soy adimi verecegim X2 Olenedek sevecegim Seni uzenler beter olsun (Seni uzenler...
  2. Renkli Pikeler

Renkli Pikeler

pikeler Bu pikeler yatak odalarımızı cıvıl cıvıl bir hale gelecek.Şeker gibi renkler içimizi açacak..
  3. Kış bebelerine özel

Kış bebelerine özel

Kış için minik meleklere özel koleksiyon:):)
  4. ßeLeN' den bebelere şapkalar..

ßeLeN' den bebelere şapkalar..

Güzel mi güzel modelleri sizlerde görün iştedim.. yavrucaklarınıza şapkalar.. ben çok beğendim hepsi ayrı güzeller. bunun çantası bile var :) :) bununda :) Çok güzeller ama değil mi?
  5. Bebelere Bereler

Bebelere Bereler

Dünyanın en masumları onlar.Hepsi birer melek:)Bu dünya tatlısı meleklerimizi soğuklardan koruyalım.Onlara cicili bicili bu berelerden örelim.Hepsi ne kaddar şirin ve tatlı durmuyorlarmı? Sizlerinde bebekleri bunlar kadar şirin olabilir hanımlar:)

Sayfayı Paylaş