1. hican87

hican87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

bebk anne karnında nezaman başaşağı döner?

Konu, 'Gebelik' kısmında hican87 tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar 34 haftalık hamileyim bebeğim hala dönmedi,kafası yukarda:(normal doğum bekleniyor şimdilik ama,nezaman döner ki bebeğimm..

bebk anne karnında nezaman başaşağı döner? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne Karnindaki Bebegin gelisimi

Anne Karnindaki Bebegin gelisimi

Anne Karninda Bebek Gelişimi: bebeğin anne karnındaki gelişimi 33 haftalık bebeğin kilosu 36 haftalık anne karnındaki görüntüsü 33 doğan bebekler 17 bebek görüntüsü arkadaslar son haftadan gelisim basliyor ilk haftanin gelisimleri son sayfadadir,kusura bakmayin hata ettik rabbim herkese bir bebek nasip etsin insssssssss anne karninda bebegin duygulari Hamileler, bebeği ile ilgili pek...
  2. Annenin Karnindaki Bebek...

Annenin Karnindaki Bebek...

anne karnındaki bebeğin allahla konuşması anne karnındaki bebeğin allah la konuşması allah la videosu karnında ile konuşan bebek karnında ile konuşan bebek videosu
  3. Anne Karnında İlk Hareketler

Anne Karnında İlk Hareketler

Anne Karnında İlk Hareketler Gebe bir kadının karnındaki bebeğin hareketlerini ilk kez hissetmesine quickening denir. Bu hareket pekçok gebe tarafından baloncuklar, kelebeğin kanat çırpması ya da karnın içinde gaz dolaşması olarak algılanır. İlk bebeğine hamile olanlar bebeğin ilk hareketini genelde gebeliklerinin 18 ile 24. haftaları arasında fark ederler. Anne adayı için bu çok...
  4. Bebeğin anne karnındaki hareketleri

Bebeğin anne karnındaki hareketleri

bebeğin anne karnındaki hareketleri anne karnındaki bebeğin hareketleri Hamiş Melek'ler ve hamiş kalmak isteyen tüm hanımlar, bebeğin anne karnında ki hareketlerini merak ediyor musunuz? Sizi bilmem ama ben çok merak ediyorum ve benim gibi merak edenler için bu konuya dair bir araştırma yaptım, ee tabi ki sizlerle de paylaşıyorum :) Hiç beklenmeyen bir anda hissedilen bu hareketi hemen...
  5. Anne karnında

Anne karnında

slm anne karnında bebeğin biyerinin kırılma ihtimali varmı:( lütfen cvp

Sayfayı Paylaş