BedeLi oLmaLı bişeyLerin

UzakMavi

Yeni Üye
Üye
BedeLi oLmaLı bişeyLerin
Bu bedeli olmalı birşeylerin, fakat neyin. Öyle birşeyin bedeli olmalı ki, öyle cok haketmiş olmalıyım ki, Sebebi olmalı bu bitişimin, Sebebi olmalı uyuyamayışımın...Durmadan adını sayıklayısımın...! Karmaşık cümleler de değil kurabildiğim bir iki aynı tekrar... Ordan burdan kalanlar aklımda, hakkında...
Hissettiğim bir bedenin sogukluğu, aklıma gelen bu cümleleri kurduran, hissetiğim o soğuk bedenin söylediği yalanlar... Beynimde kalan bir iki güzel hatıranın yalan oluşu aslında, yada olmayışı hiç... Susmak ... Susmak elde değil ,konuşamam ama yapamam, yazmak kolay geliyor sorgulayan yok, cevap veren yok, itiraz yok elime, kalemime...

Cevap: BedeLi oLmaLı bişeyLerin

Güneşi özlediğim oluyor arada bir. Yeter diyorum bunca yıldızla arkadaş olduğum. Seni unutup da yıldızları gördüğüm anlar olursa tabii. Beni böyle gördükleri zaman anlamıyor insanlar. İçime tüm insanları,,, tüm milyarları almışım. Farkında değiller. Herkesi ve herşeyleri sığdırmışım içime. Bir sen sığmıyorsun, bir seni sığdıramıyorum kalbime, bilmiyorlar…Ve senin uzaklığın, ve senin gece kadar olan uzaklığın… Bana öyle uzak öyle yabancısın ki sevdiğim, seni senden istemeye korkuyorum. İşte geceleri bu yüzden seviyorum. Seni sevmeme engel olmuyor, seni bana getiriyor… ve seni gecenin karanlığında buluşumdandır seni gündüzleri istemeyişim. Evet sevdiğim bana her şeyden ve herkesten uzaksın. Herkesin yaşamına giriyor, her şeyi paylaşıyorsun insanlarla… Ama bana gelmiyorsun. Buna rağmen hala sana sitem yapamıyorum..

Cevap: BedeLi oLmaLı bişeyLerin

bahar12.jpg

Artık bu geceleri sevmeye başlıyorum. Bana seni getiren geceler… Benim gecelerim onlar… Benim senlerim benim yalnızlıklarım, benim aşklarım diyebildiğim gecelerim.Evet artık uyuyamayan, ağlayamayan gözlerime ağlamıyorum. Gecelerimi de feda ediyorum sana. Gündüzlerde söyleyemediklerimi gecelerde haykırıyorum. Ve uçsuz bucaksız seviyorum seviyorum SEVİYORUM...

Geri