Etiketler:
 1. sivridillikiz

  sivridillikiz Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  7 Mart 2011
  Mesajlar:
  12
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Ödül Puanları:
  0

  Bedeninizi Gençleştirin!

  Konu, 'Vücut Bakımı' kısmında sivridillikiz tarafından paylaşıldı.

  Benim gibi evden pek çıkmayan ve nadiren spor yapan kadınların sağlıklı ve gergin bir bedene sahip olmalarının birkaç yolu var. Bunlardan birincisi hergün sadece 1 saat de olsa tempolu bir yürüyüşe çıkmak. Bunu çarşıya ya da pazara giderken yolunuzu uzatarak yapmanız da mümkün. İkinci yöntem bol bol su ve bitki çayı içmek. Bu sayede metabolizmanızı hızlandıracaksınız. Son ve belki de en önemli önerim ise banyo yaparken bir fırça yardımı ile masaj yapmanız ve bu işlemi tamamladıktan sonra soğuk su ile durulanmanız. Bu sayede bedeniniz uzun süre genç ve sağlıklı kalacaktır.
  Son zamanlarda yaptığım araştırmalar sırasında karşılaştığım makaleler diyet yapmanın ne kadar yanlış olduğunu bana bir kere daha gösterdiler. Özellikle bekar kadınların fiziksel görünümlerini yalnızlık sebebi olarak görmelerinin onları ağır diyetler yapmaya ittiğini öğrendim. - vücut bakımı konusunda bazı ipuçları vermiş olmama rağmen - önerilerimi uygulamanızın güzel görünmeniz için bir şart olmadığını da belirtmek istiyorum.
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Mayıs 2011
  dilasa bunu beğendi.
 2. dilasa

  dilasa Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  19 Nisan 2011
  Mesajlar:
  35
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Ödül Puanları:
  0
  paylaşım için teşekkürler :))
   
Bedeninizi Gençleştirin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. bedenimiz tanıyalım

  bedenimiz tanıyalım

  bedenimizi tanıyalım El çırpmak için iki elim var, (iki el çırpılır.) Koklamak için burnum, (koklama hareketi yapılır.) Düşünmek için başım, (baş sallanır.) Nefes almak için ciğerlerim, (nefes alınır.) Görmek için gözlerim, (gözler gösterilir.) İşitmek için kulaklarım var, (kulaklar gösterilir.) Benim işte böyle, Güzel bir bedenim var. (beden gösterilir.)
 2. Bitkisel Buhar Banyolarıyla Cildinizi Gençleştirin

  Bitkisel Buhar Banyolarıyla Cildinizi Gençleştirin

  Bu konu; Bitkisel Buhar Banyolarıyla Cildinizi Gençleştirin hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yıllara yenik düşen cildimiz için buhar banyoları çok faydalı olmaktadır. Bitkisel bakımın önemini ve yararlarını düşünürsek bitkilerle yapılacak buhar banyolarının ne derece yararlı olabileceğini de tahmin edebiliriz. Bu sayfamızda sizlere çeşitli ciltler için bitkisel banyo...

Sayfayı Paylaş