1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

Beğendiğim çantalar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Herkezin kendine ait bir tarzı vardır.Benim de bir tarzım var ve ben tarzıma en uygun çantaları buldum ve sizlerle paylaşmak istedim. Genelde sadelikten yanayımdır.Ama nedense bu kış pek bir cıvıl cıvıldım.Bu durumumu yaz aylarında da devam ettirmek istiyor ve ona göre çanta tercihleri yapıyorum.İşte benim seçtiklerim:)

Genellikle siyah veya tonlarında tercihler yaparım ve tercihimi değiştirmedim.Sadece ilavelerde bulundum.Siyah artık yalnız değil:):):)Anladım ki koyu bir renk açık bir renkle birleşince yada yanyana gelince anlam kazanıyor:)

Özellikle kedili olan çantaya bayıldım.:A

Hepside birbirinde harika.Benim tercihim bunlar hanımlar.Nasıl? beğendiniz mi???

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler cnm içlernde çok hoş modeller var gerçkten....

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]BUNLARA BAYILDIM...SAĞOL MEÇHULÜM

Beğendiğim çantalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeklerin Beğendiği 10  Tarz

Erkeklerin Beğendiği 10 Tarz

Kadınların bir türlü vazgeçmediği erkeklerin ise seksi bulduğu tarzları merak ediyor musunuz? İşte en beğenilen 10 tarz.. 1. Kedi gözler Özelliği: Ünlülerin makyözü Matin, sadece dokundurulmuş etkisi verilen bir eyeliner’ın yüzünüzü vurguladığını belirtiyor. Uygulama: Üst kirpiklerin diplerine krem bazlı bir eyeliner çekin. Çektiğiniz bu çizgiyi bir santimetre kadar...
  2. Erkeklerin En Beğendiği Tarzlar

Erkeklerin En Beğendiği Tarzlar

Bazı trendler o kadar moda olduki ve bu önümüzdeki sezonda da devam edeceğe benziyor.ve bu trendler ise erkeklerin bizi daha da beğenmesine yol açıyor. Bizlerin en vazgeçilmezi olan erkeklerin, biz bayanlar da en beğendikleri yerleri merak ediyormusunuz? 1. Kedi gözler Genel özellikleri: Ünlülerin makyözü Matin, sadece dokundurulmuş etkisi verilen bir eyelinerin yüzünüzü vurguladığını...
  3. Beğendiğin 3'lünü seç

Beğendiğin 3'lünü seç

Alışverişe çıktığınız da bir mağazaya girersiniz.Kıyafetlere bakarken önce bir tane beğenirsiniz,sonra bir tane daha ve sonra bir tane daha derken ardı arkası kesilmez beğendiklerinizin.:):):)Elinizde askılarıyla beraber bir sürü kıyafetle kabine girersiniz.Deneye deneye elinize sadece 3 tane kalır.Sonra da başlarsınız tereddüt etmeye.Acaba hangisini alsam diye:) Bakarsınız,kabine girer o 3...
  4. Beğendiğim sarev nevresim takımları

Beğendiğim sarev nevresim takımları

Çeyizim için Sarevden desenlerine ayıla bayıla aldığım 2 tane pamuk saten nevresim takımımı paylaşmak istiyorum meleklerim. Bu cemoşa gelsin bakalım zevklerimiz tutuyor mu:) Bu da eşimin zevki. Kırmızı kırmızı uyumak çok romantik oluyor tavsiye ederim:dp8: Bu nevresimide çok beğeniyorum. Daha almadım ama ilk nevresim alışverişimde alacağım model. Defalarca kez yıkandılar ama...
  5. Erkeklerin Beğendiği Makyajlar!

Erkeklerin Beğendiği Makyajlar!

erkeklerin beğendiği makyaj, erkeklerin beğendiği kadın, erkeklerin beğendiği saç Sevgili melekler, kadınlar aralarında sık sık ne tür makyajlarla hoş görünebildikleri konusunda birbirleriyle konuşur ve fikir almaya çalışırlar. Oysa erkeklerin genelde kadınlarda beğendiği belli başlı makyajlar var. Eğer ne onların ne tür makyajlardan hoşlandıklarını merak ediyorsanız, makalemize bir göz atın...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş