Bekçi olan arkadaşlar bir bakar mısınız?

İ

İsakurt

Forum Okuru
Bekçi olan arkadaşlar bir bakar mısınız?

Bekçi olanların yorumları melek kadınlar kulübü bekçi olanlar memnun mu forum'da.​

Son zamanlarda bekçilik sınavına girmeyi düşünüyorum da. Acaba bekçilik yapan var mı memnun musunuz? Bekçi olanların yorumları neler olacak çok merak ediyorum. Acaba maaşları filan nasıl kazanabilir miyim ne dersiniz? Bekçi olanlar nasıl bir iş kolay mı gece çalışıp gündüz yatiyorsunuz galiba değil mi?

5bd671d74a7a7d1c107fec864e77ee43_640x640.jpg

Merhabalar
Bekçiler son zamanlarda özellikle gece olaylarının azalmasını sağlaması ile yerinde bir iş alanı açılmış oldu. Hem de polis kuvvetlerine de yardımcı oluyorlardır diye düşünüyorum. Torpille filan giriliyor diye yazmışlar ama bilemiyorum tabii işin o yüzünü. Torpil konusu doğru mudur bilinmez ama çok öyle düşünenler var. Gece çalışması kolay geliyorsa size düşünün derim. Üniversite mezunu bir bekçinin maaşı da nette 5.421,4155 yazıyordu. İçişleri bakanlığının mı emniyet genel müdürlüğünün duyurusunu takip etmenizi tavsiye ederim. Kısacası bekçilik yani çarşı ve mahalle bekçiliği ön başvuruları ise polis akademisi başkanlığı tarafından alınacaktır. Bekçi olanların yorumları konusunda belki bekçi olan arkadaşlarımız da aşağıdan yorum yapabilirler daha detaylı bilgi alabiliriz en azından.

Merak eden arkadaşlar için aşağıdaki linkten "trafik polisi nasıl olunur" konumuzu inceleyebilirsiniz. Trafik polisi olma gibi bir niyetiniz varsa aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz.

Geri