Etiketler:
 1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Bekir Yıldız Kimdir Kısaca bilgi verir misiniz

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Arkadaşlar aranızda Bekir Yıldız Kimdir bilen varsa bana acil olarak Bekir Yıldız Kimdir Kısaca bilgi verebilir mi?
   
 2. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Bekir Yıldız Kimdir
  Bekir Yıldız hayatı

  Bekir Yıldız 1951 yılında Kayseri’de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Kayseri'de tamamlayan Bekir Yıldız İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesinde iki yıl okuduktan sonra 1976 yılında İstanbul Devlet Mimarlık ve Mühendislik Galatasaray İnşaat Fakültesi'nden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında Milli Türk Talebe Birliği'nin Spor Kulübü Başkanlığını yaptı. 6 branşta Türkiye çapında müsabakalara katılarak ödül aldı.
  Öğrencilik yıllarında fotoğrafçılık, tiyatrove sinema üzerine de çalışmalar yapan Bekir Yıldız üniversiteden mezun olduktan sonra Bayındırlık Bakanlığı Yapı İşleri 7. Bölge Müdürlüğü'nde 'kontrol mühendisi' olarak görev yaptı. 1978 yılında askerlikten dönünce Erciyes Üniversitesi Yapı İşleri Daire Başkanlığı'nda görev aldı. Daha sonra müteahhit ve inşaat mühendisi olarak birçok ilde görev yaptı. 27 Mart 1994 Yerel Seçimleri'nde Refah Partisi’nden Kocasinan Belediye Başkanı seçildi. 18 Nisan 1999 Yerel Seçimleri'nde de Fazilet Partisi'nden 2. kez başkan seçildi. Bekir Yıldız, 28 Mart 2004 Mahalli İdareler Seçimi'nde yüzde 70'e yakın rekor bir oyla Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)'nden 3. kez belediye başkanı seçildi.

  1977 yılında Hikmet Hanımla evlenen Bekir Yıldız 2 çocuk babasıdır.
   
Bekir Yıldız Kimdir Kısaca bilgi verir misiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Baltacı Mehmed Paşa Kimdir Kısaca bilgi verir misiniz

  Baltacı Mehmed Paşa Kimdir Kısaca bilgi verir misiniz

  Merhaba arkadaşlar sizden bir konuda bilgi rica ediyorum bana biliyorsanız ve mümkünse Baltacı Mehmed Paşa Kimdir Kısaca bilgi verir misiniz acaba?
 2. Baykal Kent Kimdir Kısaca bilgi verir misiniz

  Baykal Kent Kimdir Kısaca bilgi verir misiniz

  Merhaba arkadaşlar ben sizden usta tiyotracu Baykal Kent hakkında bilgi rica ediyorum. Baykal Kent Kimdir bilen varsa lütfen bana Baykal Kent biyografi bilgilerini yazsın.
 3. Bekir Aksoy Kimdir Kısaca bilgi verir misiniz

  Bekir Aksoy Kimdir Kısaca bilgi verir misiniz

  Acaba aranızda Bekir Aksoy Kimdir bilen var mı_Ben Bekir Aksoy Kimdir merak ediyorum şayet aranızda Bekir Aksoy Kimdir bilen var ise bana kıcasa bilgi versin.
 4. Bekir Coşkun Kimdir Kısaca bilgi verir misiniz

  Bekir Coşkun Kimdir Kısaca bilgi verir misiniz

  Selam millet aranızda acaba Bekir Coşkun Kimdir bilen var mı? Eğer ki Bekir Coşkun Kimdir bilen var ise bana Bekir Coşkun hakkında kısaca bilgi verirse çok sevinirim.
 5. Bekir Büyükarkın Kimdir Kısaca bilgi verir misiniz

  Bekir Büyükarkın Kimdir Kısaca bilgi verir misiniz

  Selam arkadaşlar aranızda Bekir Büyükarkın Kimdir bilen var ise bana bir zahmet Bekir Büyükarkın Kimdir Kısaca bilgi verir mi? Şimödiden Bekir Büyükarkın hakkında ki bilgiler için çok teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş