Bekledigimden 4 gün önce adet oldum normal mi

Rica ederiz hayatım geçmiş olsun.
merhaba lutfen yardimci olur musunuz bana 30 aralik tarihinde bi iliskim oldu. korunuyoduk ve bosalma olmadi. 2 ocak tarihinde adet oldum. bir daha iliskim olmadi. 31 ocak tarihinde diger adetimi oldum. 3 gun yogundu sonra azaldi. 7 subat tarihinde (iliskiden 40 gun sonra) “aksam” idrar testi yaptim negatifti. eczaneden aldigim pahali olmayan bi testti. adetiminden sonra bekledigimden 3 gun erken yumurtladigimi dusunuyorum. yani 11 subat tarihinde yumurtladim. adetimi aslinda 1 mart veya 28 subatta bekliyodum fakat erken yumurtlamamdan oturu olsa gerek ki bekledigimden 4 gun once yani 25 subat tarihinde, yumurtlamamdan tam 14 gun sonra adetimi oldum. ilk 3 gunum yogundu 4. gun az geldi suan 6. gunumdeyim artik sadece silince falan geliyo. akintimsi gibi de oluyo bazen. artik kesinlikle gebelik olmadigini soyleyebiliriz dimi ? yani zaten hem korunuyoduk hem bosalma olmamisti bile fakat ben maalesef kuruntulu bi insan oldugum icin boyle gereksiz dusunebiliyorum bazen kesinlikle olmadigini soyleyebiliriz umarim diye dusunuyorum

Esra hayatım hamile değilsin üç kere adet olmuşsun daha neyin hamileliğinden bahsediyorsun anlamış değilim. Bu şekilde hamile olma ihtimalin gerçekten yok. Böyle hamilelik olmaz hamile değilsin NET.

Geri