beklemek...

sementha

Yeni Üye
Üye
beklemek...
Beklemek
Hayatımıza geldiği gibi giden insanlar vardır...

Geldiği gün bizi sevince;gittiği gün ise hüzne boğar... İçimiz kararır,hayata küseriz Fırtına öncesi sessizlik gibidir aslında yaşadığımız...
Bir gölün yüzeyi gibi sakinizdir.Hatta dingin ve umarsız...
Sonra yavaş yavaş dağılır bulutlar,gün ışığı tekrar içimizi ısıtmaya ve buz tutmuş yüreklerimize işlemeye başlar...
Bu bir şanstır seven ve sevilen için, Bir kısmet belkide bir daha bulunamayacak;
El ele tutuşmanın coşkusunu tekrar yaşama şansı
Belki;belki de bir hayal...Kurmanın bile insanı mutlu ettiği,eskiyi yaşayıp acı çekmeyi göze alabildiği,acı çekmenin bile güzel geldiği....
HEPİMİZ HAYALLERİMİZ KADAR VAROLURUZ; VE HEPİMİZ SÖYLEDİĞİMİZ KADAR DEĞİL HİSSETTİĞİMİZ KADAR SEVERİZ...
Ve bir gün anlarsınız ki sevgilerde gurur olmaz,gururun olduğu yerde zaten sevgi barınamaz...
alıntı..

Öğrencilerden Aynı Başarıyı Beklemek... hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Başını Beklemek- Başında Beklemek Deyimi Anlamı Başını Beklemek- Başında Beklemek Deyimi Anlamı
Başında (Başını) Beklemek Deyimi Nedemektir Başında (Başını) Beklemek Deyimi Ne Anlama Gelir Güzel Türkçemizde kullandığımız deyimlerimizden biri olan başını beklemek-başında beklemek deyimi bakın ne anlama geliyormuş :)...
Eğitim ve Kadın 0
Başında (Başını) Beklemek Deyiminin Anlamı Başında (Başını) Beklemek Deyiminin Anlamı
Başında (Başını) Beklemek Deyiminin Anlamı nedir bana bu deyiminm açılımını yazarmısınız
Soru-Cevap 1
Hayat,fırtınanın geçmesini beklemek değildir ki!. Hayat,fırtınanın geçmesini beklemek değildir ki!.
hayat, firtina, beklemek, sac, kadin konularini incelemektesiniz Sevgili Melekler, Kisa ve oz bir hikayeyi sizlerle...
Kişisel Gelişim 0
Beklemek Ölmekten Daha da Zor, Ben Seni Sabırla Bekledim Beklemek Ölmekten Daha da Zor, Ben Seni Sabırla Bekledim
sabırla beklemek Beklemek Ölmekten Daha da Zor, Ben Seni Sabırla Bekledim Yüreğin Yandıkca Ateşi Yordu, Yinede İçimde Sakladım ...
Duygu Yüklü Yazılar 4
Öğrencilerden Aynı Başarıyı Beklemek... Öğrencilerden Aynı Başarıyı Beklemek...
Eğitimciler için çok derin anlamı olan bir hayvan öyküsü anlatılır. Bu öyküyü dinlerken bazıları sadece gülüyor ancak bu öyküden alması gereken dersi almıyor. - Tavşan, kuş...
Okul ve Öğretmenler 0