1. PeLiNiM

  PeLiNiM Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  5.401
  Beğenilen Mesajlar:
  58
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ANTALYA

  beklenti yasası

  Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

  Yaşamımız yaşadıklarımızla değil, beklentilerimizle şekillenir." George Bernard Shaw böyle demiş ...Meleklerim biz de olumlu düşünerek,hayatımıza güzellikleri alabiliriz:)
  Nereye bakmayı seçerseniz onu görürsünüz. Olumlu düşünceleriniz sizi istediklerinizle, olumsuz düşünceleriniz ise sizi korkularınızla karşılaştırır. İnandıklarınızla yaptığınız seçimler yaşamınızın yönünü, arkadaş seçiminizi hatta düşmanlarınızı en nihayetinde kaderinizi etkiler. Eğer etrafınızdaki insanları iyi insanlar olarak algılıyorsanız, kendinizi rahat hissedersiniz ve enerji alanınızı genişletirsiniz. Bu sayede iyi insanları yaşam alanınıza çekersiniz.

  Pozitif etkiyi yaratabilmek için mücadeleniz; sizi engelleyen negatif düşünce kalıplarından kurtulmak olmalıdır. Yapmayı istediğiniz herhangi bir eylemle ilgili olarak önce negatif beklentilerinizi açığa çıkartın. Şüphelerinizi yüksek sesle dile getirirseniz zihninizden çıkartırsınız. Aksi takdirde içinizde sürekli size kendilerini hatırlatırlar. Mutlaka yazarak ya da yüksek sesle seslendirerek yapın. Bunu yaptığınız takdirde zihninizde yaratılan boşluğa pozitif beklentinizi tekrarlayarak kendinize duyurursunuz. Gerçekleşmiş halini zihninizde canlandırmak bir süre sonra kendinize inanmanızı destekleyecektir. İnancınız <istediğinizi > gerçekleştirecektir.

  Günlük yaşamınızda zihninizde, pozitif imgeler + olumlu koşullanmalar + başarılı sonuçlar yaratırsanız, zihniniz gerçek olarak algılayarak hayatınıza benzer deneyimleri çeker.

  Neye inanırsak onu yaşıyoruz…

  • İyiyi hak ettiğinize inanın.
  • Emeklerinizin karşılığını almaya hakkınız olduğuna inanın.
  • Kendinizi sevmenin gücüne inanın.
  • Bencillikle kendi değerinizi korumanın farklı kavramlar olduğunun ayrımında olun ve özsaygınızı koruyun.
  • Yaşamak istediğinizi seçin.
  • Kararlarınızı ertelemeyin.
  • Sorumluluk alın.

  Unutmayın, enerji düşünceyi takip eder. İnandıklarımız ve beklentilerimiz deneyimlerimizi yaratır…   
 2. orkide

  orkide Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  20 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  1.624
  Beğenilen Mesajlar:
  10
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  bende anlayamadım neresi
  iyiyi hak ettiğinize inanın emeklerinizin karşılığını almaya hakkınız olduğuna inanın
  yaşamak istediğinizi seçin
  kararlarınızı ertelemeyin
  harikalar be pelin bide kaynanama anlat gı hayrına sevaptır cahal kalmasın yazık be :haha:
   
beklenti yasası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Haktan - Bekleme Artık (akor)

  Haktan - Bekleme Artık (akor)

  haktan bekleme artık akor haktan yıllar geçse yıllar geçse akor bekleme artık geri dönemem Em F Em Durma git geri dönme artık Em F Seninle geçen yılların sonuna vardık G F Em Herşey bitti beni bekleme artık... C F Ben ne acılara göğüs germişim ) Dm G Em ) Ben ne ızdırapla dertler çekmişim ) 1 Em F Em ) karşılık görmeden seni sevmişim... ) ) Am Em F ) Yıllar geçse geri dönmem, seni...
 2. Seren bekleme

  Seren bekleme

  güzel sanatçı Seren Serengil bebeğini kaybetmenin vermiş olduğu acının ardından yeni anne olmak istediğini söylemişti, şimdi ise yeniden anne olabilmek için bir süre beklemesi gerekiyormuş....... YAKINDA EKRANA ÇIKIYOR SEREN SERENGİL YENİDEN HAMİLE KALMAK İÇİN BEŞ AY BEKLEMEK ZORUNDA.. Yüksek tansiyon ve beyin kanaması riski nedeniyle erken dünyaya getirdiği kızı Stephanie, sadece 1.5 gün...
 3. Ölüm Yasası

  Ölüm Yasası

  ​Kızlar ölüm yasası hakkında ne düşünüyorsunuz. Yarın taksimde Galata saray lisesinin önünde saat 14:00 de buluşacağız gelecek olan var mı? Yasayla ilgili bilgi için size video linki atıyorum umarım izlersiniz uzun bir şey değil. Lütfen dostlarımızın zarar görmesini engelleyelim. Ölüm Yasasına Hayır Eylemi! - Erkan Tan'la Başkentten Videoları - tv8 İyi Televizyon
 4. hamilelik bekleme süresi

  hamilelik bekleme süresi

  Selamlar iki yıllık evliyim eşimle hiç bir problemmimiz yok yumurtlama dönemim de eşimle birlikte olduk. bugünde regl günüm. dün eşimle beraber olduk bu sakıncalı mı acaba çocuk düşündüğümüz için hastalanmayı mı beklemem lazım çünkü gebe kaldığında üç ay boyunca eşler birlikte olmaz.teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş