Etiketler:
  1. cancazımmm

cancazımmm Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    103
    Ödül Puanları:
    43

Bel çektirme, rahim düzeltme yöntemi ile hamile kalanlar burayaa

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında cancazımmm tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben bu ay bel verim çektirdim işin ehli bi teyzeye, rahim eğriliği varmış bende. 1 düşük sonrası 1 yıl hamıle kalamadım her türlü testler yapıldı hiçbirşey yok, en son öneriler doğrultusunda bel ve rahim çektirdim. Rahmımın egrı oldugunu söyledi. Bakalım nasip.. Beklemedeyim. Bu yolla hamile kalan var mı çok merak ediyorum :oops::oops:

Bel çektirme, rahim düzeltme yöntemi ile hamile kalanlar burayaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bel Çektirmeyle Hamile Kalınır mı?...

Bel Çektirmeyle Hamile Kalınır mı?...

bel çektirme hamilelik bel çektirme nasıl yapılır cekmek çekme video video Ya bu bel çektirme olayı varmış nedir bu yaaa merak ediyorum ben sağdan soldan çok duydum hamile kalanda varmış bilenler varsa paylaşabilir mi?Böyle bi konu açılmamış sanırım daha önce bende merakımı gidereyim dedim...
  2. ısı yöntemi hamile kalanlar

ısı yöntemi hamile kalanlar

ısı yöntemiyle hamile kalan arkadaşlar daha açıklayıcı yorumlar yaparsanız sevinirim..
  3. Takvim yöntemiyle nasıl hamile kalınır?

Takvim yöntemiyle nasıl hamile kalınır?

takvim yöntemiyle hamilelik,takvim yöntemiyle hamile kalanlar,takvim yöntemiyle hamile kalma,takvim yöntemi kullanarak hamile kalma,takvim yöntemi ve gebelik hakkında bilgiler Asagida yer alan hamilelik ile ilgili yazimizda takvim yöntemi ile hamile kalmaktan korunmak ile ilgili bilgiler yer almakta. Hamile kalmamak icin kullanilan takvim yöntemi her ne kadar %100 guvenilir olmasada...
  4. Rahimde polip olan ve hamile kalanlar

Rahimde polip olan ve hamile kalanlar

Merhabalar, rahim duvarinda yerlesen polipler (et beni) dollenmis yumurtanin rahme tutunmasini zorlastirdigi icin gebeligi engelleyebiliyormus. Gebelik olussa dahi dusuk riski yaratiyormus. Benim de rahim duvarimda 1.5 cm boyutunda bir polip var ve 6 aydir gebelik olusmuyor. Polipi olan ve o sekilde hamile kalanlar ya da aldirip hamile kalanlar tecrubelerini paylasirlar mi acaba? Herkese...
  5. Mikroçip tüp bebek yöntemi ile hamile kalanlar

Mikroçip tüp bebek yöntemi ile hamile kalanlar

Bebek sahibi olmak isteyenler bu isteklerine doğal yollarla kavuyurken ne yazık ki bazı çiftler için bu geçerli olmayabiliyor. Bazen kadın da bazen de erkek te bazen de her iki tarafta bulunan sağlık sorunları nedeni ile çiftler bebek sahibi olamıyorlar. Bebek sahibi olmak isteyen çiftler farklı yöntemler ile bu hayallerine kavuşmak için çaba sarfediyorlar. Gebelikte aşılama yöntemi , tüp...

Sayfayı Paylaş