gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.218
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Belinizi İnceltmek İsterseniz

  Konu, 'Egzersizle Zayıflama' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  parmakları inceltmek belimizi inceltmek için belinizi için kollarımı nasıl inceltebilirim belimizi nasıl inceltebiliriz İnce bir bele sahip olmak her bayanın arzusudur... Ama bu herzaman mümkün olmak kilo aldıkça belimizde kalınlaşır özellikle son zamanlarda giyilen düşük bel kıyafetler belin kalınlaşmasına en büyük etkenlerden biri...

  Size önereceğim egzersizlerle belinizi inceltebilirsiniz melekler tabik yediklerinize dikkat etmek şartıyla :tik:

  [​IMG]

  1- Elleriniz, dizleriniz ve ayak parmak uçlarınız yere değecek şekilde uzanın. Bir bacağınızı hafifçe öne doğru kaldırın. Öne çektiğiniz bacağı geriye doğru olabildiğince uzatın. Bu hareketi diğer bacağınızla da tekrarlayın.
  2-Elleriniz, dizleriniz ve ayak parmak uçlarınız yere değecek şekilde uzanın. Sol bacağınızı yere paralel gelecek şekilde geriye uzatın. Bacağınızı tamamen havaya kaldırın. Aynı hareketi diğer bacağınızla da yapın.
  3- Dik bir şekilde ayakta durun. Bacakları omuz hizasında açın. Belinizi sağa ve sola doğru, kollarınızı da aşağı yukarı hareket ettirin.
  4- Bacaklarınızı dizlerinizden hafifçe kırın. Kollarınızı yana doğru açın. Beliniz ve bacaklarınız sabit olacak şekilde sadece gövdenizi sağa ve sola çevirin.

  5-Tabanlarınız yere değecek şekilde dizlerinizi bükerek uzanın. Kollarınızı yanınızda kalçalarınıza doğru uzatın. Ayaklar yerde dururken, kalça ve belinizi havaya kaldırın ve geri bırakın. 6- Yere yatın. Sol ayağınız yere bassın. Sağ bacağınızı ve kalçanızı yerden kaldırın. Sağ bacağınızı 90 derece havaya kaldırın. Sırtınızı ve kalçanızı da yerden kaldırın. Sadece sol bacağınız üzerinde durun. Bu hareketi sağ bacağınız yerdeyken tekrarlayın.
  7- Tabanlarınız yere değecek şekilde dizlerinizi bükerek uzanın. Kollarınızı kalçanıza doğru uzatın. Sırtınızın üzerinde sağa ve sola doğru hareket edin.
  8- Ayakta, bacaklarınızı omuz hizasından biraz daha fazla açın. Bacaklarınızı dizden kırın ve aşağı doru eğilip, kalkın.
  9- Ayaklarınızı omuz hizasında açın. Ellerinizi bacağınızın üst kısmına koyun. Dizlerinizi kırıp aşağı doğru eğilin. Kalçanızı dışarı çıkarın. Tekrar eski halinize dönün.
  10- Ayakta durun. Sol elinizi başınızın arkasına koyun. Vücudunuzun alt kısmı sabit dururken, üst kısmını belden sağa ve sola doğru eğerek hareket ettirin.


   
 2. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.382
  Beğenilen Mesajlar:
  394
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Wuppertal-Germany
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.184
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  belin kalınlasmasına bir etkende düşük belmi :S:S:S
   
Belinizi İnceltmek İsterseniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. isterdim

  isterdim

  Kahkahan olmak isterdim. Ağzından çıkan kocaman bir kahkaha olmak. Düşünmeden, kontrolsüz, ansızın, gürültülü, günler boyu süren bir kahkaha. Neş’en olmak isterdim senin. Hiç bitmeyen neş’en Bir gülümseme olmak isterdim yüzüne yayılan. Sen istemesen de gelip yüzüne yapışan bir gülümseme. Işık gibi bir anda tüm yüzünü aydınlatan bir gülümseme olmak isterdim Ellerinle topladığın kır...
 2. Yan Karını İnceltmek İçin Egzersizler

  Yan Karını İnceltmek İçin Egzersizler

  yan mekik bel ve karın inceltme hareketleri sopayla egzersiz bel inceltme hareketleri video bölgesi video YAN KARIN - BEL Alt karına 1. derece Yanlara 2.derece etki ediyor. DİZLERLE YANA YUVARLANMA Resimdeki pozisyonda uzanalım. Avuç içlerimiz tam olarak yere değmelidir. Bacakların şeklini bozmamaya gayret edeceğiz.Baş, omuz ve kolların duruşunu bozmadan göğüs altından itibaren vücudu...
 3. Bel ve basen bölgenizi inceltmek için

  Bel ve basen bölgenizi inceltmek için

  parmak inceltmek parmakları inceltmek parmak inceltme el parmaklarını inceltme el parmakları nasıl incelir Bel ve basen bölgesini inceltmek için yağsız protein ağırlıklı bakliyat, yeşillik ve sebzenin bol olduğu fazla yağdan ve karbonhidratlardan uzak durulan bir beslenme tarzını tercih etmek gerekir. 7 şifalı madde içeren detoks ve sağlıklı bölgesel zayıflamaya yardımcı preperatı sabah ve...
 4. Yüksel Bel

  Yüksel Bel

  Yüksel Bel Modası ... Griye dönüşmü var acaba ??? Yüksek bel modası geri geliyor..
 5. Belinizi İnceltmek İçin Tavsiyeler

  Belinizi İnceltmek İçin Tavsiyeler

  belinizi inceltmek için ince belli olmanın yolları ince belli olmak için Sevgili melekler, her kadın zarif hatlara ve ince bir bele sahip olmak ister. Ama iş istemekle bitmez tabi. Eğer homini gırtlak yiyor ve hareketsiz bir yaşam sürüyorsanız ince bel sadece hayallerinizde kalır. Şimdi sizlere vereceğimiz tavsiyeleri uygularsanızi kısa bir zamanda hayalinizdki siluete kavuşursunuz.. -...

Sayfayı Paylaş