Belirti Olmadan Hamile Kalanlar Varmi

gul-guzeli

Hamiş Melek
Belirti Olmadan Hamile Kalanlar Varmi
hamilelik belirtisi olmadan hamile olanlar varmi cok merak ediyorum

HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Moderatör tarafında düzenlendi:
cevremde bazi insanlarin hic belirtinin farkina varmadan hamile olduklarini ogrenince sasiriyorum ozaman neden bizlerde hamilelik belirtileri varken hamilelik olmuyo galiba biz cok kafaya takiyoz bu isi piskolojik olarak belirtiler hissediyoruz

Canım yengemin hiç bi belirtisi yokmuş hiç de şüphelenmems adet gecikti diye hastaneye gitmiş kan testinde öğrenmiş

çünkü hamile olmak istiyosun ya canım belirti var gibi oluyo sende. halbuki normal adet günlerinde olan belirtiler oluyo mesela ama sen hamileyim sanıyosun :) mesela ben kaç gün pedle dolaştım gelecek adetim diye beklemiyodum ama 4 haftalık meleğim varmış. kimi insan gidip 4 aylıkken öğreniyo bende onlara hayret ediyorum :D:D yalnız sana tavsiye edeyim gebelik belirtilerini hiç okuma. hergün göğüslerime baktım koyulaşmış mı diye hergün karnıma baktım yok midem bulandı ama yoktu. sadece psikolojik :D:D en belirgin belirti bence adet gecikmesi. bekle adetin 1 hafta geciksin testinide öle yap. ben hamiş olmadan 1 ay önce tam 10 gün gecikti kafamdada hamiş olma isteği olduğundan hamile gibi dolaştım 10 gün sonra geldi adetim. sonraki ayda gecikti dedim heveslenmiyem dedim ama bi baktım oğluşum geldi. Rabbim tüm dileyenlerle beraber sanada nasip etsin inşallah en kısa zamanda :)

çünkü hamile olmak istiyosun ya canım belirti var gibi oluyo sende. halbuki normal adet günlerinde olan belirtiler oluyo mesela ama sen hamileyim sanıyosun :) mesela ben kaç gün pedle dolaştım gelecek adetim diye beklemiyodum ama 4 haftalık meleğim varmış. kimi insan gidip 4 aylıkken öğreniyo bende onlara hayret ediyorum :D:D yalnız sana tavsiye edeyim gebelik belirtilerini hiç okuma. hergün göğüslerime baktım koyulaşmış mı diye hergün karnıma baktım yok midem bulandı ama yoktu. sadece psikolojik :D:D en belirgin belirti bence adet gecikmesi. bekle adetin 1 hafta geciksin testinide öle yap. ben hamiş olmadan 1 ay önce tam 10 gün gecikti kafamdada hamiş olma isteği olduğundan hamile gibi dolaştım 10 gün sonra geldi adetim. sonraki ayda gecikti dedim heveslenmiyem dedim ama bi baktım oğluşum geldi. Rabbim tüm dileyenlerle beraber sanada nasip etsin inşallah en kısa zamanda :)
Ay canim cok saol mercimekcim allah razi olsun ilginden dolayi cok mutlu oldum bacim

arkadaslar merhaba adetim gecti bugun 3 .ncü günü evde test yaptım ama cıkmadı kan testını ne zaman yaptırmalıyım sizce

Merhaba arkadaşlar ben araniza yeni katıldım. Bendede aybasimin gecikmesinden hariç hiç bir belirti yok.Benim aybasim heray beş alti gün önceden gelirdi bu aya kadar öyleydi geçen ay 12 sinde olmustum ama bugün ayin 11 i ve hala bisey yok sadece ayin besinde çok hafif bi leke geldi ve kesildi sizce hamile olabilirmiyim iki aydır test yapıyorum negatif bu sefer de yine negatif çıkar diye cesaret edemiyorum bikaç gün daha bekleyecegim gelmesse mutlaka tes alicam bakalım inşallah bu sefer hayal kırıklığı olmaz

Geri