1. ipkgrl

ipkgrl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Belirtilerim hamile gibi ama YARDIM meleklerr

Konu, 'Hoşgeldin Bebeğim ( HAMİŞLERE ÖZEL BÖLÜM )' kısmında ipkgrl tarafından paylaşıldı.

Mrh. Arkadaslar ben yeni üyeyim, evliyim bebegim olsun istiyorm bir senedir olmuyor doktora gittim prolaktin hormonum buyumus neyse ilac kullandim dustu. Bu ay yumurtlama döneminden sonra goguslerim acimaya basladi ve buyudu adetime 2 gun var hala aciyor, adetime 4 gun kala test yaptim negatif cikti birde hafif mide bulanti yasiyorm ama hemen geciyor sizce hamile olabilirmiyim. Yoksa gene prolaktn hormonum mu yükseldi???? Benim gibi yasayan varmi acaba???

2. beyazgüvercin

beyazgüvercin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Cnm hoşgeldin yeni okudum neyaptın test ysptın mı inş hamilesindir

Belirtilerim hamile gibi ama YARDIM meleklerr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. belirtilerime göre hamilemiyimm yardım edin

belirtilerime göre hamilemiyimm yardım edin

30 günde 1 adet oluyorm ve ayın 8 de olmam gerekiyordu ama bugün ayın 10 ve regl olmadım belitilerim ise tuhaf akıntım çok beyaz şefaf renkli ara sıra kasıklarıma ağrı giriyor ve belim ağrıyor sürekli uykum var ve olur olmadık şeylere ağlıyorm bir hafta geçmeden test yapmıcam kendi kendime söz verdim sizce durumum nedir yardımcı olun lütfenn
  2. Gebelik belirtileri yaşıyorum ama hamile değilim

Gebelik belirtileri yaşıyorum ama hamile değilim

arkadaşlar ben yeniyim burda lütfen yardım edin 4 aylık evliyim adetten 1 hafta önce bulantılar başladı kasıklarda ağrı gaz problemi göğüslerde hassasiyet internetten araştırdım hepsi hamilelik belirtileriyle uyuşuyordu sonra adet oldum eşim ve ben çok umutluyduk nden böyle oldu yardım edin :( HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE...
  3. hamiş  meleklerr  yardımmm  lutfeeeeennnnn

hamiş meleklerr yardımmm lutfeeeeennnnn

melekler ben suanda 17 haftalık hamileyim 2-3 gundur bi kıpırtı hiss ediyorum ama tam olarak bebekmi yoksa bagırsak hareketlerimi anlayamıyorum :( bebek tam olarak ne zaman tekmelemeye başlar. Tekme atmaya başladımı her gun tekme atması gerekıyorumu yoksa tekme atmadıgı gunlerde oluyormu :((
  4. yardım meleklerr

yardım meleklerr

merhaba melekler. ben beyaz eşya alıcam (bulaşık makinesiyle çamaşır makinesi). ama çok kararsızım ne alsam diye. bosh marka alayım diyorum sms58m98eu marka bulaşık makinesini beğendim ama kullanan var mı nasıldır bilemedim? bi de çamaşır makinesi olarak ne alayım yardımcı olur musunuz? çeyizime alıcam şu sıralar beyaz eşyada biraz indirim var ben de bu indirimden yararlanmak istiyorum.:grouphug:
  5. Hamile değilim ama başım dönüyor midem bulanıyor yardım lütfen

Hamile değilim ama başım dönüyor midem bulanıyor yardım lütfen

Adetim tam gününde oldum emin olmak için testte yaptim negatif çıktı ama hala baş dönmem geçmedi arada da midem bulaniyo biraz nasıl gecicek bilmiyorum :(

Sayfayı Paylaş