belirtilerime göre hamilemiyimm yardım edin

baharrrımmm

Hamiş Melek
belirtilerime göre hamilemiyimm yardım edin
30 günde 1 adet oluyorm ve ayın 8 de olmam gerekiyordu ama bugün ayın 10 ve regl olmadım belitilerim ise tuhaf akıntım çok beyaz şefaf renkli ara sıra kasıklarıma ağrı giriyor ve belim ağrıyor sürekli uykum var ve olur olmadık şeylere ağlıyorm bir hafta geçmeden test yapmıcam kendi kendime söz verdim sizce durumum nedir yardımcı olun lütfenn

Sayın misafirimiz,
Bizim buradan size vereceğimiz bir cevap ya boşa umutlanmanıza ya da boşaüzülmenize yol açabilir.O yüzden siz zamanı gelince bir gebelik testi yaptırın (hatta kesin olması açısından kan testi),bize da haber verin sevinelim.Daha sonrası için de forumumuzda bulunan gebe üyelerimizle iletişime geçebilir,bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.Hatta sitemize BURADAN ÜYE OLARAK daha ayrıntılı paylaşımlarda da bulunabilirsiniz.. :)

bahar öncelikle umarım hamilesindir, tabi istiyorsan. ben çok istiyorum ve çok istediğim için geçen ay yalancı gebelik yaşadım. adetim 4 gün gecikti, uykum vardı, psikolojim çok hassaslaştı, kasık ağrılarım oldu vs. 5. gün test yaptım, hamile olmadığımı anlayınca adet oldum hemen :)
içini ferah tut, hayırlısı olur inş.

admin ve misal tşk ederim yorumlarınız için bebek sahibi olmak istiyorum yarın evlilik yıl dönümümüz ve bir süpriz yapmak istiyorum eşime allah nasip ederse ayrıca ayın 26 sında doğum günüm inş gelir meleğim ve hediyelerin en güzeli olr bana ve eşime yarın sabah test yapıcam inş hayrlı sonçlar çıkar inş meleğim benmledir

Geri