Bellona Mobilya'dan Harika Monalisa Salon Takımı

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Bellona Mobilya'dan Harika Monalisa Salon Takımı

Bellona Salon Takımı Modelleri Monalisa


Bellona Mobilya kalitesini salonlarınıza davet etmeye ne dersiniz? Klasik ev dekorasyonundan vazgeçemeyenler için tavsiye edeceğim Monalisa koltuk takımı salon değişiminiz için harika bir tercih olacaktır. Bellona Salon Monalisa koltuk takımı P koltuk kolu tasarımı ile farklı bir dizayna sahip olup sedefli vizon klapalar ile tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Mobilya sevdanızı Monalisa salon koltuk takım tercihi ile gerçekleştirmek istiyorsanız Bellona mağaza ziyaretinde bulunarak yumuşak kumaş dokusu ile titizlikle tasarlanmış bu koltuk takımının size hitap edip etmediğine daha yakından yapacağınız incelemelerle karar verebilirsiniz.

Bellona-Premium-Serisi-Mona-Lisa-Salon-Takımı-2-700x393.jpg


Sağlığa zarar vermeyen süngerimsi oturma ve dayanma alan zenginliği ile konforu evinize sevdiklerinizle birlikte davet etmek istiyorsanız ve temizlik konusunda sıkıntı yaşamadan temizlik işlemini gerçekleştireceğiniz bu koltuk takımını evinizin en özel odası olan salonlarınız için tercih edebilirsiniz. Yüksek ayak yapısı silinebilir kumaş dokusu ile Monalisa koltuk takımı sizler için vazgeçilmez bir seçenek olacaktır. Dekorasyon Evim

Bellona-Premium-Serisi-Mona-Lisa-Salon-Takımı-3-700x393.jpg


Dikiş detaylarını yakından incelediğiniz zaman salonlarınızda bu koltuk takımı ile zarif bir dokunuş elde edebileceğinizden emin olabilirsiniz. Koltuk rengi ile tamamen uyumlu olan kırlentler koltuk üzerindeki estetikselliği ile konuklarınız içinde özel tasarım bir koltuk takımı olarak onlara hizmet edecektir.

monalisa-koltuk-takimi-kenzo-pudra-tab-04_tn.jpg


Bu koltuk takımını almak istiyorsanız bir üçlü, bir ikili ve bir berjer için 6,263,00 TL; bir üçlü, bir ikili ve iki berjer için 7,450,00 TL; iki üçlü ve iki berjer için 7,690,00 TL ödemeniz yeterli olacaktır. Dilerseniz sehpa tercihlerinde bulunarak da salonlarınızda farklı görünümler yakalama imkanı edinebilirsiniz. Köşe sehpa tercihinizde 380,00 TL ; orta sehpa tercihinizde ise 644,00 TL'lik bir ekleme ile takımınızı tamamlayabilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst