Bemeğim kusuyor Aptamil AR kullanmak istiyorum tavsiye var mı ?

• Konbuyu başlatan Aptamil AR
  • Başlangıç tarihi
A

Aptamil AR

Forum Okuru
Bemeğim kusuyor Aptamil AR kullanmak istiyorum tavsiye var mı ?
Bebeğimde acayip kusma sıkıntısı var tavsiye üzerine Aptamil Ar ile bunun geçtiği ya da azaldığı yönünde haberler de okuyorum çevremden kulaktan kulağa duyuyorum. Benim bebeğimin kusmasını azaltacak ve faydasını göredüğünüz benimde göreceğim bi mama ürünü tavsiye eder misiniz. Humana var Aptamil var karar veremedim hangisini alıp kullanayım kızlar ? Bebeğim 1 aylık kızlar heralde benim bebeğimin de reflüsü var ? Yardım edin nolur ?

Bebeğimde acayip kusma sıkıntısı var tavsiye üzerine Aptamil Ar ile bunun geçtiği ya da azaldığı yönünde haberler de okuyorum çevremden kulaktan kulağa duyuyorum. Benim bebeğimin kusmasını azaltacak ve faydasını göredüğünüz benimde göreceğim bi mama ürünü tavsiye eder misiniz. Humana var Aptamil var karar veremedim hangisini alıp kullanayım kızlar ? Bebeğim 1 aylık kızlar heralde benim bebeğimin de reflüsü var ? Yardım edin nolur ?
benim bebeğiminde kusma sorunu vardı doktor tam reflü diyemem demişti aptamil ar ayi kullandık yogun bir mama midede katılaşıyor ve bebek kusamıyor fakat onunda kabızlık gibi bi yan etkisi olduki kusmadan daha zor oldu kabızlık doktora danışmadan başlama derim

Ya aslında doğuştan reflüsü var bebeğimin Humana ar baktımda onuda baya kullananlar var mış tavsiye ediyorlar. Teşekkürler bilgi için umarım işe yarar ben yine de doktorun yazdığı aptamil ar kullanayım bakalım hadi bismillah.

Selamlar bu tür ürünler tamda bebeğinizin şikayet konusuna göre firmalar tarafından özel olarak üretilmişlerdir. Gerek sitemizde gerek ise başka sitelerde gördüğümüz kadarı ile bu ürünü kullanarak sonuç alanlar var artı geçmiş olsun ama bu durumun geçici olduğunun da altını çizmek istiyorum.

Tabiki siz yine de doktorunuzun tavsiyesi ile verilen ürünleri kullanarak başlayın işe eğer sonuç alamaz iseniz yine doktorunuza danışarak başka bir ürüne geçmenizin gerekli olup olmadığını kendilerine sorarsınız.

selam benim yeğenimde de reflü var bu yüzden sürekli kusuyor. gelinimiz aptamil ar kullandı yeğenim kendini toparladı . kusmaları da daha seyrekleşti. siz bebeğinizi doktora gösterin ve doktorun önereceği mamayı kullanın. bebeğin ayına ve durumuna göre mama verilmesi daha uygun olur.

Geri