1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Ben Balık Sevgilim Balık

Konu, 'Balık Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bu ilişki uzay ve zaman kavramını reddeden ruhların buluşmasıdır. Kısacası öteki Balık ile olan beraberliğiniz spiritüel bir olay olacaktır. İkinizde yaratıcısınız, hayal gücünüz geniş ve dünyaya yaklaşımınız manevi yönden çok zengin. Gelişmiş sezgi ve içgüdülerinizle başkalarının duygularını anlar ve özen gösterirsiniz. Sadece bu özelliğiniz bile sizi hayat boyu bir arada tutabilir. İlişkinizde ki zorluk maddi dünyadan kaynaklanır. İkiniz de para kazanmanın önemsiz olduğunu düşünürsünüz. Hiç olmazsa biriniz hayırsever birini bulmalı ki çocuklarınızın geçimini sağlasın. İkiniz de pratik ve gerçekçi değilsiniz. Balık burcu sis ve gazları yöneten Neptün tarafından yönetilmektedir. Bu yüzden gerçeklerle yüzleşmekten kaçınırsınız. Birinizin bile doğum haritasında toprak burçları varsa beraberliğinize gerçekçilik getirecektir.

Düzen ve kurallar sizlere göre değildir. Programsız, serbest bir akışa sahip hayatınız var. Sizin gibi yaratıcı insanlar normal mesai ile çalışamazlar.

Modern hayatın hızı ikinizi de yıpratır. Suya yakın yerlerde dinlenip yenilebilirsiniz. Aynı şekilde evde huzur ve uyum aradığınız için birbirinizin yalnız kalma isteğine anlayış gösterirsiniz. İkinizde hayır kurumları aracılığı ile başkalarına karşılıksız yardım eder, gönüllü işler yaparsınız. Birlikte vakit geçirmek sizlere çok zevk verir.

Yatakta gerçek olabileceğine inanamadığınız tutkulara erişebilirsiniz. İçgüdülerinizle karşınızdaki kişinin ne hissettiğini bilirsiniz. Sizin için ****, spiritüel yoğunlukta iki ruhun buluşmasıdır.

Biraz gerçekçilik ve pratiklik katıldığında rüya gibi bir ilişki olacaktır. Hayat nehrinde birlikte yüzen iki balığın sihirli bir karışımı olacaktır.

Ben Balık Sevgilim Balık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Balık Sevgilim Boğa

Ben Balık Sevgilim Boğa

Sevgili Balık eğer bir Boğa burcuna aşık oldunuz ise çok şanslısınız. Boğa insanı duyarlı, pratik, yatakta ise harikadır. Sizin ilgili, sıcak oluşunuza ve hayallerinize hayrandır. Ayrıca yardımseverliğinizden çok etkilenir. Aranızdaki küçük sorun ise Boğa burcunun biraz maddeci olması, sizin ise hiç öyle olmamanızdır. Toprak elementi Boğa emeklerinin somut karşılığını almak ve tutmak ister....
  2. Ben Balık Sevgilim Kova

Ben Balık Sevgilim Kova

Kova burcunun ilgisiz, gizemli, ulaşılmaz bir havası vardır. Başta bu özellikler ilginizi çekse de, ilişkiniz ilerledikçe aynı özellikler kalbinizi kıracaktır. Kova burcu sabit nitelik taşır ve bazen çok inatçıdır. Siz ise değişken nitelik taşıdığınız için daha esneksinizdir. Bu durumda siz daha verici ve ödün veren taraf olacaksınız. Kova'nın parlak zekası, teknoloji ile ilgili konularda...
  3. Ben Balık Sevgilim Oğlak

Ben Balık Sevgilim Oğlak

Bu ilişki Oğlak burcunun hırsı ile Balık burcunun hayal gücünün göz alıcı bir karışımı olacaktır. Oğlak sevgiliniz finans ve kariyerle ilgili müthiş tavsiyelerde bulunacak, başarılı olmanız için size destek olacaktır. Oğlak burcunun pratik ve kararlı tutumundan sizde faydalanacaksınız. Oğlak insanının mizah gücü sayesinde beraberliğiniz eğlenceli olacaktır. İkinizde aile ve ev hayatından...
  4. Ben Başak Sevgilim Balık

Ben Başak Sevgilim Balık

Bu beraberlik hem romantik hem pratik olacaktir. Ikinizde birbirinizin ihtiyaci olan seylere sahipsiniz. Birbirinden alti burç uzaklikta olan burçlar 180º yani zit açi yaparlar. Basak burcu ve Balik burcunda oldugu gibi. Zitlar ise birbirlerini çeker ve tamamlarlar. Yani birbirinize çok uygunsunuz! Balik burcu duygulari ile yasar. Hayal gücü gelismistir, rüyalar alemindedir ve baskalarina...
  5. Ben Kova Sevgilim Balık

Ben Kova Sevgilim Balık

İlişkinin ilk aşamalarında karşılıklı çekim oldukça yüksektir. Fakat zaman içinde ilişki gelişip, birbirilerini daha iyi tanıdıkça, karşılıklı olarak tatmin olamayacaklarını ve ilişkinin cansızlaşacağını kısa sürede görürler. Özgür ruhlu Kova’nın, Balık eşinin duygusal isteklerini ve ihtiayçlarını karşılaması çok zordur. Balık ise, insanları rasyonel bir yönden değerlendirmeyi, duygusal...

Sayfayı Paylaş