1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ben Başak Sevgilim Başak

Konu, 'Başak Burcu' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Iki Basak burcu bir arada mutlu olabilir mi? Eger bazi sorunlu bölgeleri asabilirseniz evet. En azindan birbirinizi iyi anlarsiniz. Simdi iliskinizin iyi ve kötü yönlerini inceleyelim. Ikinizde hayat hakkinda gerçekçi ve pratiksiniz. Ayni zamanda her seyi mükemmellestirmeye çalisan idealistlersiniz. Sizler için saglikli olmak çok önemlidir. Birlikte spor yapmaktan, saglikli yemeklerden hoslanir, vitamin almaya özen gösterirsiniz. Bazen fazla tutumlu olabilirsiniz. Siz zaten pahali restoranlari sevmeyen sürpriz hediyelere fazla para harcamayan bir çiftsiniz. Ikinizden birinin yildiz haritasinda Aslan burcuna düsen gezegenler varsa durum degisebilir. Ikinizde iyi iletisim kurarsiniz, biriniz yazar yada editör olabilir. Basak burcu Zodyak'in en iyi yazarlarindadir. Ayni zamanda Basak burçlari çok yardimseverdir. Birbiriniz ile yarismadan birbirinize destek olursunuz.
    Ikinizde elestiricisiniz. Keskin analizlerinizi duygusal hayatinizdan uzak tutmalisiniz. Tartistiginiz zaman son derece soguk ve acimasiz olabilir, birbirinizi keskin sözlerinizle perisan edebilirsiniz. Birbirinizi incittiginiz zamanda bu yaralarin iyilesmesi zaman alacaktir. Agzinizdan çikan laflara dikkat edin.
    Gerçek iskoliklersiniz, geç saatlere kadar çalisirsiniz. En azindan diger Basak bu durumdan sikayetçi olmayacaktir. Üretken olmak sizler için önemlidir ve bosa zaman geçirmeyi günah sayarsiniz. Birlikte geçirdiginiz zaman ise çok degerlidir. Ikinizde Basak burcu oldugunuz için birbirinizi isten uzaklastirmazsiniz. Içe dönük sayilirsiniz, arada bir dis dünyaya açilmaniz gerekiyor. Hayat sadece is demek degil!
    Yatakta basta çekingen olsaniz da açildiginiz zaman tutkulariniz tüm siddeti ile ortaya çikacaktir. Basak burcu için sefkat duygusu erotizmden daha önemlidir. Sevgilinize ne kadar çok bagli iseniz o kadar çok tutkulu olursunuz.
    Basak burcu dürüst ve namusludur, sizinle aranizda geçenleri baskalarina anlatmaz. Ona güvenecek, kollarinda kendinizi rahat hissedeceksiniz. Ikinizde konuskan oldugunuz için iyi anlasacaksiniz.
    Birbirinize kibar ve kendinize davranilmasini istediginiz gibi davranin. Ikinizin de uymaniz gereken en önemli kural budur. Fazla endiselenmez ve fazla çalismazsaniz bu beraberlik kesinlikle iyi gidecektir.

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ben Başak Sevgilim Başak

tesekkürler cnm biz ikimizde basagızz

3. queenn

queenn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zor bi ilişki oldugunu biliyorumm...

Ben Başak Sevgilim Başak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Başak Sevgilim Yengeç

Ben Başak Sevgilim Yengeç

başak ile yengeç başak ve yengeç ve Su elementi Yengeç ile toprak elementi Başak insanının beraberliği çok "doyurucu" olacaktır. Su toprağı besler ve doğurgan hale getirir. Yengeç burcu ile anlaşamadığınız konular olsa da eninde sonunda birbirinize dönersiniz. Güneşleriniz birbirlerine 60º açı yapıyor. Bu iyi ve fırsatlar yaratan bir konumdur, aranızdaki iletişimin iyi olacağını...
  2. Ben Başak Sevgilim Balık

Ben Başak Sevgilim Balık

Bu beraberlik hem romantik hem pratik olacaktir. Ikinizde birbirinizin ihtiyaci olan seylere sahipsiniz. Birbirinden alti burç uzaklikta olan burçlar 180º yani zit açi yaparlar. Basak burcu ve Balik burcunda oldugu gibi. Zitlar ise birbirlerini çeker ve tamamlarlar. Yani birbirinize çok uygunsunuz! Balik burcu duygulari ile yasar. Hayal gücü gelismistir, rüyalar alemindedir ve baskalarina...
  3. Ben Terazi sevgilim Başak

Ben Terazi sevgilim Başak

Sizi Başak burcunun güzel konuşması, organizasyon yeteneği, görgülü yapısı ya da hoş stili çekmiş olabilir. Astrolojik olarak pek uyumlu bir çift sayılmazsınız. Başak, toprak siz Terazi ise hava elementisiniz, bu iki gurup birbiri ile uyumlu değildir. Gene de birbirinizle paylaşacak çok hoş ortak özellikleriniz vardır. Başak insanının gerçekçi ve pratik oluşu Terazi'nin hoşuna gider. Terazi...
  4. Ben Akrep Sevgilim Başak

Ben Akrep Sevgilim Başak

Başak burcu sevgiliniz sizin için iyidir. Başak sabırlı, nazik,üretkendir ve sizden çok şey beklemez. Siz kontrol altına almak istersiniz bu sizi çok mutlu edecekse Başak buna izin verebilir.
  5. Ben Oğlak Sevgilim Başak

Ben Oğlak Sevgilim Başak

Eğer kusursuz bir çift varsa onlar Oğlak ve Başaktır. en sonunda çok çalıştığınız için başınızın etini yemeyecek bir eş buldunuz. Başak burcu da aynı sizin gibi işkoliktir. İkinizde toprak elementi olduğunuz için temel konularda çok uyuşursunuz. Biriniz ihmal ettiği zaman diğeriniz yoğun çalışma hayatınızdan, seks hayatınıza daha fazla zaman ayırmanız gerektiğini hatırlatacaktır. Başak için...

Sayfayı Paylaş