ben bişey yapmadım

yav nee konuşacakk yolsun saçını başınıı gök gürlemezse kul allah allah demezzz bu tipler bu dilden anlarr bi defa konuş baktın olmuyo al façasnı aşşaa hahaha ciddiyim bak güldüğüme bakma bişe yapmadığın halede neyin hırsı bu sana karşı canı dayak istiyoo
Konuştun baktın işe yaramıyor CeMoŞ'un söylediği gibi yap al façasını aşağı hahahaŞaka bi tarafada o tür karakterde insanlar malesef hayatımızın her anında karşımıza çıkabiliyor , ne kadar büyüklük bende kalsın deyip çekilmek istensede onlar yine bildiklerini okurlar , ne güzel sözden ne de dayaktan anlarlar , onunla kendi dilinde konuşucaksın.Medeni bi şekilde sorduğunda aciz , korkak gibi görür seni , sert konuşsan bu seferde sadece o değil diğer insanlarda özellikle arkadaşlarında senden uzaklaşır.o sana nasıl davranıyorsa aynı şekilde ona davran.Umarım sorunun tez vakitte çözülür kendini fazla üzme

çok saolll çok ii bi fikir evet beni korkak sanıyor ama benimki fırtına öncesi sessizlik o na bunu göstericem süper fikir façasını aşağıya alınca ne yapıcak acaba hanfendi tşkkrlr
:tomato:

yavv bak dediğimi yap konuşmuşsun anlamıyorr yol saçlarını kundenin hahaha neysee şunu diyim sana o havalı küstah kızla muhatap olma onun yanında olan yalakalarıda çıkar hayatından az ama öz arkadaşın olsunn ama böyle pislik kendini beğenmişlerden uzak durr ve kendine özgüvenin olsun koşma peşindenn konuşmada artıkk sende havalı ukala olll birazz rahat oll okulda kimse slm vermiyomu sana bırak vermesinler bas geç yanlarındann ağır oll salla herkesi okuluna derslerine bakk dersinde birinci oll gıpta etsinler sanaa

yapıcam zaten sınıfta bana selam veren var fakat bu kız yüzünden bana gıcık olabileceklerde var beni kötü anlatıyo bu beni üzen o değil yani....

ya bu kız çok kötü bir kız arkadaşlar inanabiliyomusunuz bende telefon var diye okula beni kıskandırmak için okula benimde telefonum oldu diye telefon getiriyo fakat ben yemem %100 ablasının telefonu bu telefon nerden mi anladım çünkü iki günlük telefonda süsler hemen olmaz birsürü müzik olmaz yani arkadaşlar kaç gün olduda süs yapıştırdın müzik ekledin imkansızzz neyse arkadaşlar bana bu konuda bu kızdan intikam almam için yardım edinnn.

ya şimdide o en iyi arkadaşımla aynı yerden geliyor en ii arkadaşımla yan yana oturuyor şimdi o kızla konuşma demiyorum en ii arkadaşıma ama o gıcık kız en ii arkadaşıma diyo o kızla konuşma diyo en ii arkadaşımda ona küstü'' ben senin oyuncağınmıyım diye konuşma dediğinle konuşmayacak diye'' ya şimdi millete ben kötü gözüküyorum ama bana öyle sert kötü davranan yok pek kötü gözüktüğümü sanmıyorum ama edebiyat öğretmeni siz niye küstünüz diye sorup duruyor en ii arkadaşıma ya şimdi ben olaya karışmak istemiyorum sınıf içinde kötü duruma geçmek iştemiyorummm yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Geri