1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Ben Boğa Sevgilim Yengeç

Konu, 'Boğa Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Sevgili Boğa en sonunda öbür yarınızı bulmuşsunuz. Siz ve Yengeç aynı şeyleri istersiniz: aile, ev, güvenlik, düzenli bir hayat ve çocuk. Sezgisi güçlü Yengeç burcu siz daha ağzınızı açmadan bile aklınızdan geçenleri bilir. Yengeç size şefkat ve ilgi gösterecek siz de ona aynı şekilde karşılık vereceksiniz. Bu ilşkinin yürümemesi için hiçbir sebep yoktur. Başbaşa kaldığınız zaman kucak kucağa ve yanak yanağa sevgi dolu saatler geçireceksiniz.

Bir Boğa olarak, Yengeç sevgilinizle bahçenizde yetiştirdiğiniz yeşillik ve çiçeklerden toplamak istersiniz. Yengeç insanı ise sevgisini birbirinden lezzetli yemekler pişirerek gösterecektir. İkinizde bu durumdan mutlu olursunuz. Başbaşa lezzetli bir yemekten sonra birbirinizi baştan çıkarmaya bayılırsınız.

İkinizde güvenliğiniz için yeterli paranız olmasını arzularsınız. Boğa lüks için daha fazla para harcar. Yengeç iyi bir palto alıp senelerce kullanabilir. Boğa ise hisse senetleri, tahviller ve sigortasını aldıktan sonra kalanı ile en pahalı arabayı ya da müzik setini satın alacaktır. Buna karşılık Yengeç insanı kıtlıkta bile yetecek kadar yiyecek stoklamış geri kalanları ise bankaya yatırmıştır. Yengeç bir şey alacağı zaman ya indirimi bekler ya da toptan yerinden alır. Boğa ise pahalı mağazalardan alışveriş yapmayı sever. Yengeç burcu paraya ihtiyacı olduğu zaman masraflarını kısar, siz ise hemen daha iyi bir iş ya da daha fazla kazanmanın yollarını ararsınız. Bu önemli bir farklılık sayılmaz., sonuç aynı olacak bankada daha fazla paranız birikecektir. Paraya Aslan ve Oğlak daha saygın olmak için, Boğa ve Yengeç ise daha güvende olabilmek için ihtiyaç duyarlar.

Yatakta, sizin erotik yapınız ve Yengeç'in derin duygusallığı birleşince tutkulu bir beraberlik ortaya çıkacaktır. Boğa'nın sevgilisini uzun zaman harcayarak baştan çıkarması Yengeç'in çok hoşuna gidecektir. Boğa gün geçtikçe daha iyi olur, hayatın ilerleyen yıllarında en iyi haline gelir.

Yengeç insanı yatak odasında mumlar, aşk notları ister. Onu mutlu etmek için biraz daha romantik olmaya çalışın.Aşk hayatınızda ikinizde duyarlı, duygularınızı ifade ederken de samimisiniz. Daha ne isteyeceksiniz !

Ben Boğa Sevgilim Yengeç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Boğa Sevgilim Boğa

Ben Boğa Sevgilim Boğa

Boğa burçları çok sadıktır ve aşkları ömür boyu sürebilir. Sahiplenicidirler ve aynı şekilde güvenebilecekleri bir eşe çok değer verirler. Bu ilişkide aldatma olmayacak ve birbirinize çok saygı duyacaksınız. Boğalar başbaşa olmayı, sevgilerini göstermeyi severler. İkiniz de erotik ve duyarlısınızdır. Fiziksel olarak da uyumlusunuz. Venüs tarafından yönetilen Boğa insanı güzelliklere...
  2. Ben Yengeç Sevgilim Aslan

Ben Yengeç Sevgilim Aslan

Bu beraberlik klasik anlamda uyumlu sayılmasa da iyi olabilir. Sevgili Yengeç, Aslan sizden çok farklıdır. Gösterişli, abartılı Aslan hayata tutku ile bağlıdır ve istek doludur. Aslan, Güneş sisteminin yöneticisi Güneş tarafından yönetildiği için ben merkezci ve egoist olabilir. Hayran olunmak ve saygı duyulmak Aslan'ın en büyük ihtiyacıdır. Kıyafetlerine harcadığı para konusunda en ufak...
  3. Ben Yengeç Sevgilim Yengeç

Ben Yengeç Sevgilim Yengeç

Yengeç ile başka bir Yengecin beraberliği gerçek bir Romeo-Juliet aşkı gibi olabilir. İki romantiğin birleşmesi olacak üstelik onlarınki gibi kötü sonla bitmeyecektir. Yengeç'lerin yoğun duygulara, sık sık içten sevgi gösterilerine, şefkate, ilgiye ve yakınlığa ihtiyaçları vardır. Sadece ilişkinin en başında değil hayatları boyunca aynı ilgiyi beklerler. Sevgi alamazlarsa susuz kalmış...
  4. Ben Yengeç Sevgilim Yay

Ben Yengeç Sevgilim Yay

Bu beraberlik pek iyi bir fikir sayılmaz. Yay, iyi eğitim almış, kültürlü, değişik ilgi alanları olan, farklı konularda söz sahibi olan biridir. Onun ilgi çekici konuşması sizi büyülemiş olmalı. Yay hayatın önemli konuları hakkında felsefe yapar. "Neden kötü şeyler hep iyilerin başına gelir?", "Ön yargı yok edilebilir mi?", "Kader diye bir şey var mı?" gibi zor...
  5. Ben Başak Sevgilim Yengeç

Ben Başak Sevgilim Yengeç

başak ile yengeç başak ve yengeç ve Su elementi Yengeç ile toprak elementi Başak insanının beraberliği çok "doyurucu" olacaktır. Su toprağı besler ve doğurgan hale getirir. Yengeç burcu ile anlaşamadığınız konular olsa da eninde sonunda birbirinize dönersiniz. Güneşleriniz birbirlerine 60º açı yapıyor. Bu iyi ve fırsatlar yaratan bir konumdur, aranızdaki iletişimin iyi olacağını...

Sayfayı Paylaş