Ben Burdan Atlarım Semih Yuvakuran Kimdir?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Ben Burdan Atlarım Semih Yuvakuran Kimdir?
Bu konu, Ben Burdan Atlarım Semih Yuvakuran Kimdir hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Ben Burdan Atlarım yarışmasının ünlü isimlerinden biri futbol sahalarından ünlü bir futbolcu. Uzun bir dönem Galatasaray daha sonra Fenerbahçe forması giyen Semih Yuvakuran Ben Burdan Atlarım yarışmasında ter dökecek. İşte eski futbolcuyla ilgili bilgiler...

semih_yuvakuran-74.jpg

Semih Yuvakuran eski Türk millî futbolcudur. Önce Galatasaray'da sonra da Fenerbahçe'de sol bek mevkiinde oynadı. 25 kez millî takımlara çağrılan Semih Yuvakuran, 4 kez Türkiye U-21, 21 kez de Türkiye Milli Takım forması olmak üzere toplam 25 kez millî formayı giymiştır. Kasım 2004 tarihinde Gebzespor teknik direktörlüğüne getirildi. 2011-12 sezonunda Denizlispor'da yardımcı antrenör olarak görev almıştır.[kaynak belirtilmeli]

2012 senesinde Türkmenistan ekibi FC Balkan ile anlaşmıştır ve takımı 12 puan geride devralmasına rağmen şampiyonluğa taşımıştır. Uzun bir süre Kanal 7'de spor haberlerini sunan Yuvakuran, hâlen Fenerbahçe TV`de yayınlanan Maça Doğru Programı'nda yorumculuk yapmaktadır.

Evli ve üçüz erkek çocuk babasıdır.

Geri