Ben çocuğuma şiddet uyguladım asliye cezada duruşmam var napacam ?

S

said

Forum Okuru
Ben çocuğuma şiddet uyguladım asliye cezada duruşmam var napacam ?
ben çocuğuma şitted uyguladım eşim beni şikayet etti daha sonra şikayeti geri aldı ama kamu davası açılmış 8. asliye ceza mahkemesi tarafından duruşmaya çağırılıyorum ben bu dava da ne kadar ceza alabilirim avukat tutmam gerek mi ceza paraya cevrilebilir mi acaba

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar, Bu husus ile alakalı hiç bir bilgiye sahip değiliz. Bu tür bir durumda bir avukat ile görüşmenizde fayda olacağı kanaatindeyim. Umarım bu şiddet olayını bir kez daha yapmazsınız. Sevgiler.

yazık çok yazık! 3 yaşındaki çocuğa bunu alıştıranları şiddetle kınıyorum.... hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Aile İçi Şiddetin Çocuğa Etkileri Aile İçi Şiddetin Çocuğa Etkileri
aile içi şiddet nedir,aile içi şiddetin çocuklara etkisi,aile içi şiddete maruz kalan çocuk psikolojisi,aile içi şiddetin çocuğa etkileri,aile içi şiddetin çocuk üzerindeki sonuçları,aile içi şiddete maruz kalan çocuğun davranışları nasıl...
Bebek & Çocuk Hastalıkları 0
Avrupa çocuğa yönelik dayak ve şiddeti yasaklıyor! Avrupa çocuğa yönelik dayak ve şiddeti yasaklıyor!
Avrupa da yeni bir yasa çıkarak çocuğa yönelik en ufak dayağı bile yasaklama kararı aldı.Bu yasağa Avrupa birliğine girmeye çalışan Türkiye de ne kadar uyulur bilemem ama halen Türkiye de birçok çocuk dayağa ve şiddete maruz kalıyor hatta bunu...
Aile, Evlilik ve Çocuklar 0
Şiddet uygulayan çocuğun ailesi de sorumludur Şiddet uygulayan çocuğun ailesi de sorumludur
Şiddet uygulayan çocuğun ailesi de sorumludur Yeditepe Üniversitesi...
Çocuk Sağlığı ve Eğitimi 1
Çocuğunuza sınır koyarken şiddet göstermeyin! Çocuğunuza sınır koyarken şiddet göstermeyin!
Dış dünya çocuk için maceralarla dolu bir bilinmezlik ortamıdır. Her yerden keşfedilecek başka bir tema fışkırır adeta. Aynı anda ebeveynin yasakları da devreye girer. Bu keşiflerdeki tehlikelerden çocuğu korumak için koyulan yasaklar hem ebeveyn...
Bebeğimiz Ve Gelişimi 0
yazık çok yazık! 3 yaşındaki çocuğa bunu alıştıranları şiddetle kınıyorum.... yazık çok yazık! 3 yaşındaki çocuğa bunu alıştıranları şiddetle kınıyorum....
İşte sigara kullanımının hangi yaşlara indiğinin ispatı niteliğindeki fotoğraflar. Fotoğraflar Çin'den. 3 yaşındaki bir çocuk sigarayı kendisi yakıp içiyor. Sigara tutuşuna, duruşuna vb. ayrıntılara bakarsanız bu işi daha önce de yaptığını...
Karışık İlginç ve Garip Resimler 11