Ben erkeğimi tanırım....

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Ben erkeğimi tanırım....
Kadınların erkeklere en çok sormak istedikleri sorulara bir erkeğin verdiği cevapları sizinle paylaşmak istedik…

Bütün erkekleri
n cinsel fantazileri aynı mıdır? Bu fantaziler nelerdir?

Erkeklerin fantazileri, düşündüğünüzden çok daha edeplidir. Erkeklerin fantazileri genelde seks yapmamaları gereken kadınlarla seks yapmak üzerine kuruludur. Örneğin kendilerini tek taraflı ilgi duydukları yakın kız arkadaşları, yatakta çok iyi buldukları eski sevgililer ya da eşlerinin arkadaşlarıyla hayal etme eğilimi taşırlar.

Beraber oldukları kadının kendilerinden daha çok para kazanması erkekleri rahatsız eder mi?

Bu sorunun çok kısa ve basit bir cevabı var: Evet! Bu durumu her ne kadar takmıyorlarmış gibi görünseler de gerçekte bir kadının daha fazla kazanmasından rahatsız olurlar. Erkeklerin birçoğu evin ekmeğini kazanan taraf olmaktan da çok hoşnut değildir. Birilerinin maddi yükümlülüğünü üzerine almak insanın üzerinde baskı yaratan birşey çünkü.

Bir erkeğin beraber olduğu kadını aldattığı nasıl anlaşılır?

Bu konuda üzerinde durulması gereken tek konu: güven''dir. Onun sizi aldattığını düşündüğünüz anda onun size bağlılığını ve dürüstlüğünü sorgulamış olursunuz. Somut bir kanıt bulana kadar partnerinizin sizi aldatıp aldatmadığını anlayamazsınız.

Fakat çok basmakalıp durumlar sizi aldattığının kanıtı olabilir. Örneğin size geç saatlere kadar çalışacağını söyledi fakat iş yerini aradığınızda kimse cevap vermiyor. Ya da son zamanlarda sizinle sevişmiyor ve sürekli olarak iş arkadaşı olan bir bayandan bahsediyor. Böyle durumlarda ondan şüphelenmeniz çok doğal. Fakat siz yine de elinizde gerçek bir kanıt olmadan partnerinizi hiçbirşey için suçlamayın. Herşeyden önce İlişkinizde genel bir güven duygusu yaratmaya çalışın.

İlk randevunuzdan sonra onunla yatağa girmeniz halinde gerçekten sizin için ne düşünür?

Sizi hafif bir kadın olarak göreceği kesin. Fakat siz ilk çıktığı her erkekle yatağa girmeyen, sadece onunla bunu ilk defa yaşayan bir kadınsanız bu düşüncesi değişebilir. Burada bir ilişkiden ne beklediğiniz de çok önemli. İlk randevudan sonra hemen birlikte oluyorsanız o zaman cinsellik üzerine kurulu bir ilişki yaşarsınız. Fakat birbirinizi yavaş yavaş tanıyacağınız, duygusal bir ilişki arzusundaysanız o zaman hem cinselliği hem de dygusallığı yaşayabilirsiniz.

Erkekler neden ayrıldıktan sonra sürünerek geri gelir?

Çünkü uzun bir süredir yapmaya alıştığı birtakım şeyleri artık yapamamaya başladığını farkeder ve panikler.

Eğer ayrıldıktan hemen sonra kapınızı dayanırsa bilin ki yaptığı şeyin büyük bir hata olduğunu farketmiştir. Birkaç ay geçtikten sonra geri dönüyorsa sizi özlemiştir. Fakat birkaç hafta içinde sizi arıyorsa o zaman cinsel ihtiyaçlarını karşılayamadığı için hormonlarıyla hareket etmek durumunda kalmıştır.
 
Üst