ben fal baktirmak istiyorum diyenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serapcan

Yeni Üye
Üye
ben fal baktirmak istiyorum diyenler
falıma baktırmak istiyorum fal baktirmak istiyorum yıldızname baktırmak fal baktirmak
Arkadaslar ben fal ararken bu siteyi kesfettim diger sitelerde fal parayla bakiliyor ben yurt disina yeni geldim buradakii dili bile daha bilmiyorum nasil para gönderirim kimseye fal baktiramadim arnizda bana fal bakacak kimse varmi acaba yada aranizda bir soumun cevabinin evet yada hayir olup olmadigini söyleyecek özel yetenekli biri varmi acaba lütfen ben ciddiyim dalga gecmeyin herkesin inanci kendine ben bakim yapabiliyorum ama kendimle ilgili saglikli olmuyor bana bakan olursa bende ona bakim yaparim

Cevap: ben fal baktirmak istiyorum diyenler

arkadaşlar bendede tarot kartları var ama bende kendime bakamıyorum.banada bakacak arkadaşlar lurmu acaba.sadece bi sorumu merak ediyorum olacakmı olmayacakmı diye.lütfen bakan arkadaşlar varsa yardımcı olurlamı.

serapcan keşke bilsem bakardım sana,ssen bana baksan olur mu bi ara,kimse yok fal bakacak,görüşmek üzere tşkler

eğer bir sorunun olumlu veya olumsuz olduğunu merak ediyorsanız size yardımcı olabilirim hislerim kuvvetlidir ne söylesem şimdiye kadar yanılmadım

kapris ozaman benim iki tane sorum variolumlu olumsuz nasıl yorumlarsan artık sana bırakıyorum...
1-sevdiğim kişi ile evliliğim olacakmı sorum?olumlu mu olumsuz mu,nasıl soracağımı bilemedim kusura bakma olumlu mu olumsuz mu diye cevap verebilirim demişsin ona uydurmaya çalıştım...
2-bir yere memur olarak girme ihtimalim var?olumlu mu olumsuz mu?
çok tşk ederim şimdiden...

kapris soruda benden olumlu veya olumsuz söylersen sevinirim

Ben 3 ay önce 2yıllık bir birlikteliğimi bitirdim daha doğrusu o bitirdi evllik teklifine cevap vermediğim için evlilik teklifine evet demek istiyorum ama bi türlü diyemiyordum ama hayırda diyemiyordum ikisinide demedim bitti ilerde özgüre hayatımda bir yer varmı evllik gibi çünkü ben hazır olmadan beni mutlu edeceğine inanmadan evet demem ona oda benden ya evet ya haayır cevabı bekliyor cevap yoksa görüşmüyoruz dedi öle işte sen ne düşünüyorsun nasıl bir durum sence özgürmü olacak evllik .hayatımda yoksa başka birimi ne hissediyorsun bana yazabilirsen sevinirm burdanda bakacağım ama mail atarsanda çok sevinirim şimdiden teşkürler
mail adresim :

Moderatör tarafında düzenlendi:
Öncelikle aramıza hepiniz hoşgeldiniz.İlk olarak belirteyim fal bakan uzmanımız var zaten.HANDANCA isimli tarot uzmanımız tarot falınıza bakabilir.Ama önce tarot fal baktırmak kurallarını okuyunuz!!!

KURALLAR
https://www.meleklermekani.com/taro...ri-ve-uymayanlar-hakkinda-ceza-islemleri.html

TAROT UZMANI : HANDANCA
https://www.meleklermekani.com/tarot-ozel-bolumu/129230-tarot-fali-bakilir-d-handanca.html

bu linke tıklayarak baktırma talebinde bulunabilirsiniz

Ayrıca lütfen sevdaaslan hanım buradan msn adresi vermeyiniz.Özel mesaj yoluyla ulaşabilirisniz istediğiniz kişiye ve oradan verebilirisniz msn.Sizin iyliğiniz için=)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri