Etiketler:
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Ben Koç Sevgilim Koç

Konu, 'Koç Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

koçla koç anlaşırmı koç burcu koçla anlaşırmı burcuyla burcu Bu beraberlik çok enerjik ve heyecanlı olacaktır. Koçların güçlü fikirleri vardır. Herşeyden önce ben diyerek hareket ederler. Aranızdaki güç savaşından kurtulabilirseniz, birlikte çok eğlenebilirsiniz. Birbirinizle yarışmayın ve rekabet duygunuzu dış dünyaya yöneltin.

İki Koç'un beraberliğinden kıvılcımlar çıkabilir. Elele verdiğiniz takdirde çok şey başarabilirsiniz. İkinizde her zaman büyük düşünürsünüz, ulaşamayacağınız hiç bir hedef yok gibi.

Risk almayı seven, girişimci Koç ile ortak olabilirsiniz. Yalnız birbirinize akıl vermeye kalkışmayın. Koç burcu kendisine akıl verilmesinden ya da emir almaktan nefret eder. Bu engeli aşabilirseniz birlikte büyük başarılar elde edebilirsiniz.

İkinizde ateş elementisiniz. Pratik sayılmazsınız ve ayaklarınız yere sağlam basmaz. Doğum haritanızda toprak elementi burçlar varsa ilişkiniz için iyi olacaktır. İkinizde gözü kapalı risk almayı sevdiğiniz için zor durumda kalabilirsiniz.

Ateşli Koç burcunun **** hayatı mükemmel gitmiyorsa aldatıldığından şüphelenmeye başlar. Aceleci ve sabırsız Koç biraz yavaşlayıp seksin tadını çıkarmayı öğrenmelidir.Koç'lar arada bir tos vururlar ama arkasından zevkli ve tutkulu barışmalar gelir.
    Sevgili Koç en sonunda derin içgüdülerinizi paylaşabileceğiniz birini buldunuz. Koç'la Koç çok iyi anlaşır.

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ben Koç Sevgilim Koç
    Koç'la Koç çok iyi anlaşır(ilgisi yok:D iki inatcı bi köprüde bn geccem sen geccen:D:D cogu yerde sorun cıkabiliyo

Ben Koç Sevgilim Koç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Koç Sevgilim Yay

Ben Koç Sevgilim Yay

ben yay sevgilim koc Sevgili Koç maceraya bayılırsınız, Yay ile birbirinizi bulmanıza şaşırmamalı. Artık birlikte Afrika'da safariye mi çıkarsınız, ortak bir konuda birlikte ders mi alırsınız, ne yaparsanız bu ilişki çok eğlenceli olacaktır. İkinizde ateş elementleri olduğunuz için tükenmek bilmeyen fikirleriniz var ve etrafınızdaki dünyayı merak edip durursunuz. Her açıdan çok uyumlusunuz....
  2. Ben Koç Sevgilim Terazi

Ben Koç Sevgilim Terazi

Zarif Terazi ile ya biribirinizi tamamlayarak bütün olursunuz ya da rakip, ortası olmayacaktır. Aralarında altı ay fark olan burçlar birbirinin zıttı olurlar. Zıt burçlar ise birbirini çeker. Farklı kutupları bir araya getirmekte becerikli olan Terazi iyi bir arabulucudur. Aceleci Koç'un tersi olarak problemleri tarafsız bir gözle inceler, küçük parçalara bölerek analiz eder ve sonunda çözüm...
  3. Ben Boğa Sevgilim Koç

Ben Boğa Sevgilim Koç

Koç ve Boğa birbirinden o kadar farklıdır ki belki de bu farklılık sizi birbirinize çekmiştir. Koç sevgiliniz ateşli, enerjik, hevesli, yeni fikirler ve atılımlarla dopdoludur. Siz ise doğru giden işleri kurcalamaktan sakınan, herşeyi sağlama almayı seven bir kişisiniz. Koç insanı doğru giden işleri bile düzeltmeye çalışan, delişmen, gürültülü, çoğu zaman kendi gücünü ve kararlılığını test...
  4. Ben İkizler Sevgilim Koç

Ben İkizler Sevgilim Koç

ben ikizler sevgilim koç Hava burcu İkizler, ateş burcu Koç'un ateşini alevlendirecektir. Uyumlu demek bu ilişkiyi tanımlamak için yetersiz kalacaktır. Sevgili İkizler siz Koç'un enerjik, tutkulu ve coşkulu karakterine tutulmuş olmalısınız. İkinizde çok çabuk sıkıldığınız için birlikte çok heyecanlı bir hayatınız olacaktır. Sizin meraklı yapınızla Koç'un atılganlığı birleşince hiç...
  5. Ben Akrep Sevgilim Koç

Ben Akrep Sevgilim Koç

İkinizde bildiğinizden şaşmadığınız için beraberliğinizin çoğu zamanı üste çıkmaya çalışmakla geçecektir. Bu ilişki aşk değil iş ilişkisi olursa daha başarılı olacaktır. İkinizde uyanıksınızdır ve yeni işler peşinde koşarsınız. İlişkiye farklı şeyler katarsınız belki de bu yüzden birbirinize ilgi duydunuz. Koç burcu hırslı, yeni fikirler ve gerçekleştirmeye çalıştığı hayellerle doludur. Bazen...

Sayfayı Paylaş