Ben ne yapacağım

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Ben ne yapacağım
Merhaba,

İlk kez bir foruma fikir danışmak için yazıyorum yani anlıyacağınız benim durumum kendi kendime cevaplayamacağım ve göremeyeceğim kadar çok karışık.Okul hayatımda tipik bir inektim.Okul birincilikleri vs. sonra iş hayatındada aynı monotonluk eve iş götürmeler mesaiye kalmak zorunda olmasam bile fazla çalışmalar vs yani tipik bir oğlak kadınıyım... Aşk meşk inancımı yitirmiştim bundan 6 sene önce kötü bir deneyimle,herkese herşeye küsmüş,gerçekçi olmadığını hisetmiş bu döneme kadar olan erkek arkadaşlarımla ciddi düşünmemiş onlar ciddi düşününcede kaçmış biriydim. ilk görüşte aşk varmı bilmiyorum ama merhaba bile diyemeden o iki çift gözde odaklanan bir eleman misali olmuştum.proje bazlı evden yapabileceğim işi idi.her toplantımızda mr. genel müdür gözlerime derin derin bakarak konuşuyordu.platonik olduğunu hissettim cunku hiç bir adım atmıyordu.... uzun aylar görüşmedik konuşmadık taki 2 hafta önceye denk.o günden beri görüşüyoruz artık bir partnerim var ve galiba aşığım.bu zamana kadar despot olan ben birden balık olunca ne oluyor bana diye korkuyorum,inanırmısınız kendimi güçsüz hissediyorum korunma mekanizmamı çalmışlarcasına bu hissettiklerime karşın oturup zırlıyorum... benim ile ilgili ne düşündüğünü nasıl baktığını bu kadar yeni bir ilişkide nasıl anlayabilirim sizce? nasıl anlayabilirim,taktiklerinizi bekliyorum:)

Sayın misafirimiz,
Belli ki belli bir yaşa gelmiş,olgun bir insansınız.En güzeli duygularınızı açın ve hislerini sorun,konuşun.Böyle acabalarla devam ederseniz bu treni de kaçırabilirsiniz..Bol şans.. :)

Bnce ilk adımı kesinlikle sen atma bekle eğer bişeyler hissediyorsa o zaten sana açılır

Geri