ben ne yapıcam yaa.. halen şoktayım:(

yav bırakın bu eften püften sebelerii sizde buna dert diorsanız ben daha bişe demiyorum
ufak sebeleri kendinize dert ediyorsunuz dışarda millet açlıkla işsizlikle cebelleşiyor siz burda gaz sorunu yapıyorsunuz

dua edinde yiyecek yemeği varmış elhamdüllah doymuş da onları yapmış şükür edinn
hee bidee o gaz dediğiniz şeyii yapamayan çatlayan insanlar var hastalık bu allah başa vermsin şişippp şişip duruyolar doktoralara gidiyolar aman bi çare diye

şükür edin şükürr herşeyden de şikayetçi olmayın başka derdinizmi yok

yav bırakın bu eften püften sebelerii sizde buna dert diorsanız ben daha bişe demiyorum
ufak sebeleri kendinize dert ediyorsunuz dışarda millet açlıkla işsizlikle cebelleşiyor siz burda gaz sorunu yapıyorsunuz

dua edinde yiyecek yemeği varmış elhamdüllah doymuş da onları yapmış şükür edinn
hee bidee o gaz dediğiniz şeyii yapamayan çatlayan insanlar var hastalık bu allah başa vermsin şişippp şişip duruyolar doktoralara gidiyolar aman bi çare diye

şükür edin şükürr herşeyden de şikayetçi olmayın başka derdinizmi yok

HELAAAAAAAAAAAAAAAALL cemoooşşuuummmm :gs bayrak:
:clapping: cemooooooo :clapping:

yanında yapmıs se gelıp buraya anlatıyosun ayıp degılmı bızı bıı gaz için rahatsız edıyosun senınde bır gaz için aglamaya degmez yanı cemosa katılıyorum senı yakın gormus yapmıs sende burdan bıze nısanlının marıfetlerını anlatıyosun senın yaptıgın ne pekı ?

haklı olabilirsin ama gaz konusu senide rahatsız ettiğine sen hiç hayatında ossurmamışsın mavi kelebek öylemi?????????

Ya şunu merk ederim:D:D
Bi bebiş olur geğirsn bi pırt yapsında uyusun diye 4 gözle bekleriz ama yetişkinlerde iş değişiyor dimi:D:D
Ya arkadaş tamam nişanlılık döneminde bunu karşında ypması hoş değil ama doğal bişi olduğunuda unutma
Gaz orda kalbıne vursaydı daha mı ei olurdu_???;:D:D
Emin ol o kadar takılcak bişi değil çok yaşa Cemoşum güzel bağlamışsın:D:D

Cok basıtsın sıbelcım sen benı anlamadın galıba yok senı bırı tacız eder yok nısanlın gaz cıkarır hıc bı kıza yakıstırmıyorum bole lafları tum nette yamıssın herkes okuyo senı umarım nısanlın gormez ,
ayıp cok ayıp!!!

sen kimsin o kim biz kimiz konu nerden nereye gelmiş hahaha cnm dert etme olur böyle şeyler allah sağlık ve mutluluk versin sanada nişanlınada gerisi boş.

Geri