Ben oğlak erkek arkadaşım boğa uyumumuz nasıl olur?

• Konbuyu başlatan burçuyumu
  • Başlangıç tarihi
B

burçuyumu

Forum Okuru
Ben oğlak erkek arkadaşım boğa uyumumuz nasıl olur?

Oğlak kadını boğa erkeği uyumu melek kadınlar kulubü oğlak kadını boğa erkeği aşk uyumu forum'da.​

Merhabalar hanımlar ben oğlak burcuyum sevgilim boğa burcu. Genel anlamda anlaşıyoruz aslında ama evlilikte ya da ilerisi için nasıl olur fikirleriniz var mı? Burçlardan anlayan arkadaşlar oğlak ve boğa uyumu ilişkileri nasıl devam eder. Sıkıntılar ya da uyumsuzluk problemleri olur mu? Evlilik düşünüyoruz biz çünkü ileride evlilikte nasıl olur bu iki burç merak ediyorum. Şuan gerçi güzel zamanlarımız evlilik işin içine girince neler olur merak içindeyim.

Merhaba
Öncelikle oğlak kadınından başlamak istiyorum ki oğlak kadını eğer güvenirse ve artık karşısındaki insana tam anlamı ile aşık ise artık gözü hiç bir şeyi görmez. Oğlak kadını tam bir sadakat emsalidir. Güvendiği taktirde asla yarı yolda bırakmaz tabii karşıdan da aynı tepkiyi görürse. Gerçekten eğer boğa erkeğini de bulduysanız gerçek aşk sizinle demektir. Her iki burçta biraz inatçı burçtur ama tutkuda ikisinde vardır. Evlendiğinizde de tutku ve aşk bitmeyecektir. Evliliğinizde de renkli aşk dolu tutkulu bir aşk hayatı sizi bekliyor demektir. Yalnız boğa burcu erkeğinin kalbine giden yol midesinden geçer. Yemek yemeyi çok sever tam bir gurmedir boğa burcu ama oğlak burcu kadını da mahareti ile boğa burcu erkeğinin hem midesini hem gözünü doyuracaktır.

Hemen sizin için boğa burcu erkeği özelliklerini de paylaşmak istedim. ''Boğa burcu erkeği'' özelliklerini aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. Sevdiğiniz insanı daha yakından karakter olarak tanımak daha iyi bir uyum yaratacaktır aranızda.

Geri