1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ben Oğlak Sevgilim Oğlak

Konu, 'Oğlak Burcu' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Bu iki hırslı, pratik dağ keçisi birlikte gerçek aşkı bulabilir mi? Cevap büyük ihtimalle evet olacaktır. Bu ilişkideki tek sorun ikisinin de sürekli meşgul olmalarıdır. Ne yapıp edip cinsel hayatınıza zaman ayırmalısınız. Belki başta buna ihtiyaç olmayacaktır ama daha sonra ihmal etmemelisiniz. Birbirinize ne kadar tutku duyarsanız duyun, kalbinizin derinliklerinde tanınma ve başarılı olma için daha büyük bir ihtiyaç vardır. Bunu ikinizde hissettiğiniz için bu konu sorun olmayacaktır. Her türlü fedakarlığı yaparak birbirinizin başarısı için destek olursunuz.
    İlişkinizdeki zorluk ikinizin de işten eğlenceye zaman ayırmamanızdır. İkinizde fazla ciddisiniz, aşka, eğlenceye ve diğer şeylere zaman ayırmalısınız. Yatak odanızda işle ilgili hiçbir şey hatta televizyon bile bulundurmayın ki baş başa iken CNN'de ekonomi programlarını seyretmeyin.
    Evlenip çocuk yaptıktan sonra haftada en az bir kere baş başa yemeğe çıkmalısınız. Oğlak burçları sorumluluk altında ezilebilir ve işleri onların her şeyi olabilir. Çocuklar olduktan sonra hayatınız yoğun ve karmaşık bir hale gelse de birbirinizi üzmemeye özen gösterdiğiniz için büyük problemler yaşamayacaksınız. Sizin için eşiniz çok önemlidir, aynı özeni onda da bulacaksınız.
    Bu ilişkiye hemen evet diyoruz. Bu ilişkide yatak odasında çözülemeyecek hiç bir zorluk olmayacaktı

Ben Oğlak Sevgilim Oğlak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Balık Sevgilim Oğlak

Ben Balık Sevgilim Oğlak

Bu ilişki Oğlak burcunun hırsı ile Balık burcunun hayal gücünün göz alıcı bir karışımı olacaktır. Oğlak sevgiliniz finans ve kariyerle ilgili müthiş tavsiyelerde bulunacak, başarılı olmanız için size destek olacaktır. Oğlak burcunun pratik ve kararlı tutumundan sizde faydalanacaksınız. Oğlak insanının mizah gücü sayesinde beraberliğiniz eğlenceli olacaktır. İkinizde aile ve ev hayatından...
  2. Ben Boğa Sevgilim Oğlak

Ben Boğa Sevgilim Oğlak

Boğa ile Oğlak mutlu olabilir mi acaba? Hem de çok! İkinizde toprak elementi olduğunuz için sadece sezgilerinizle bile birbirinizi anlayabilirsiniz. Oğlak size ilham verecek ve örnek olacaktır. Hırslı oğlak vadide dolaşmakla tatmin olmaz, dağların en tepesine tırmanmalıdır. Oğlak ancak zirvede huzur bulur, olmak istediği yer orasıdır. Oğlak burcu başarmak için azimlidir ve en tepeye...
  3. Ben Oğlak Sevgilim Başak

Ben Oğlak Sevgilim Başak

Eğer kusursuz bir çift varsa onlar Oğlak ve Başaktır. en sonunda çok çalıştığınız için başınızın etini yemeyecek bir eş buldunuz. Başak burcu da aynı sizin gibi işkoliktir. İkinizde toprak elementi olduğunuz için temel konularda çok uyuşursunuz. Biriniz ihmal ettiği zaman diğeriniz yoğun çalışma hayatınızdan, seks hayatınıza daha fazla zaman ayırmanız gerektiğini hatırlatacaktır. Başak için...
  4. Ben Oğlak Sevgilim Akrep

Ben Oğlak Sevgilim Akrep

Bu heyecan verici bir ilişki olacaktır. Siz bir ilişkiye sağduyu ve temel getirirsiniz. Akrep burcu sizin dengeli ve pratik yapınıza çekim duymuştur. Siz ise onun yoğun duygu ve tutkularına vurulmuşsunuzdur. Akrep burcunun su elementi ile sizin toprak elementiniz birleşince ikiniz içinde verimli bir ortam oluşur. Akrep insanı kurnazdır. Onun kurnazlığı sizin finansal becerilerinizle birleştiği...
  5. Ben Kova Sevgilim Oğlak

Ben Kova Sevgilim Oğlak

ben kova sevgilim oğlak Oğlak’ın aradığı bağlılığı, emniyeti ve gelenekçiliği bir Kova’nın sağlaması neredeyse olanaksız gibidir. Bunları alamadığını gördükçe, baskılarını artıran Oğlak, karşılığında sorundan başka hiç bir şey bulamaz. Oldukça farklı özelliklere ve karakterlere sahip bu ikili, yaşamın hemen hiç bir alanında anlaşamaz. Birisi oldukça tutucu diğeri ise, tam anlamıyla bir...

Sayfayı Paylaş